Gorąco Polecam Nowakowski zmienia właściciela!

31 maj 2020
źróło: dlahandlu.pl
foto: facebook/Gorąco Polecam

Marka Gorąco Polecam Nowakowski zmieniła właściciela i dołącza do grupy piekarniczo-cukierniczej ENATA BREAD, której prezesem jest Bartłomiej Rychcik - od niedawna franczyzobiorca marki Gorąco Polecam.

ENATA BREAD tworzą dwie istniejące marki – marka Bakery oraz nowo przyłączona marka Gorąco Polecam. Powstaje także nowa marka – Bread & Juice. W sumie pod szyldem Grupy znajduje się 30 lokali w Warszawie, Trójmieście i Krakowie. Grupa ENATA BREAD zapowiada kolejne inwestycje na poziomie 15 mln zł oraz wzrost liczby lokali z 30 do 50 - w przeciągu 2-3 lat.

Rychcik chce zająć się tworzeniem lokali gastronomicznych, które będą zmieniać oblicza miast i miejsc - kreując w nich niepowtarzalną i przyjazną atmosferę.

(...)W planach ENATA BREAD jest z jednej strony rozwój istniejących konceptów, w tym zwiększenie liczby lokali, z drugiej zaś stworzenie zupełnie nowych – także z wykorzystaniem nowoczesnych technologii w zakresie produkcji, logistyki, zarządzania i sprzedaży(...)tłumaczy Rychcik.

Marka Gorąco Polecam zmienia nie tylko właściciela, ale również zyskuje nowy design w lokalach. Na warszawskim Mokotowie powstała piekarnia Gorąco Polecam już w nowym koncepcie – z odświeżonym menu, otwartą kuchnią, z miejscami dla klientów.

***

Polecamy także:

60 franczyzowa restauracja pod szyldem Olimp!

60 franczyzowa restauracja pod szyldem Olimp!

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook