Grupa Chorten rozwija franczyzę na zachodzie!

16 paź 2020
źródło: dlahandlu.pl

Grupa Chorten rozwija swoją partnerską sieć na zachodzie Polski. Jednym z najnowszych sklepów sieci w tym rejonie jest punkt w Ciosańcu. Nowo powstały sklep ma 220 metrów kwadratowych powierzchni sprzedaży. 

Makroregion, na którym w ostatnim czasie skupia się Grupa Chorten  obejmuje województwa takie jak: dolnośląskie, lubuskie i wielkopolskie oraz zachodnio-pomorskie. Te dwa ostatnie dołączyły do sieci dopiero w sierpniu br.

- Dostrzegamy w tym obszarze olbrzymi potencjał, jeśli chodzi o możliwość współpracy z niezależnymi detalistami. Pierwsze sklepy w danym regionie zawsze stają się naszymi ambasadorami. Najbliższy rok będzie dla nas okresem bardzo intensywnej pracy, by zbudować w zachodnich województwach siatkę dobrych sklepów partnerskich podkreśla Sylwia Olechno, dyrektor generalny Grupy Chorten.

- Cały czas pozyskujemy nowych partnerów, a jednocześnie pracujemy nad kolejnymi umowami dystrybucyjnymi, tak, by dać detalistom z nami współpracującym jak największe wsparcie w dostępności oferty. Jesteśmy także coraz bardziej rozpoznawalni w tej części kraju i dochodzą do nas opinie z rynku, że jako grupa partnerska jesteśmy ciekawą alternatywą dla innych konceptów franczyzowych – mówi Dawid Zamora, dyrektor makroregionu Zachód Grupy Chorten.

Grupa Chorten to sieć sklepów spożywczych., która prężnie rozwija się w wybranych regionach naszego kraju. Firma w tym roku zdobyła tytuł Podlaskiej Marki Roku. W nowej kategorii XVI edycji konkursu – „Biznes” – zyskała uznanie kapituły za wsparcie lokalnych inicjatyw społecznych.

***

Polecamy także:

Krowarzywa planuje do końca roku uruchomić kolejne franczyzowe lokale i liczyć łącznie 19 restauracji. Marka szuka teraz lokali na osiedlu z dużym potencjałem na dark kitchen. Pierwsze już takie działają na Urysnowie i Bemowie. Z ich funkcjonalności zadowolona jest sama sieć. Kolejna restauracja, która pojawi się na osiedlu ma być otwarta na Białołęce.

Krowarzywa pojawi się na osiedlach?

Wyrok dla franczyzobiorcy Subway'a

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook