Ile kosztuje franczyza pizzerii Biesiadowo?

16 cze 2021
źródło: informacje prasowe

Ile kosztuje franczyza pizzerii Biesiadowo? To pytanie zadaliśmy kolejnej znanej sieci. Sprawdźmy jakie koszty potrzebne są do otwarcia placówki franczyzowej pod tym szyldem!

Ile kosztuje franczyza pizzerii Biesiadowo? Poniżej przedstawiamy w punktach kwestie dotyczące inwestycji w pizzerię, które otrzymaliśmy od firmy Wojtex!

  • bardzo niski koszt inwestycji (od 44 tys. zł w lokal o powierzchni 70 m2);
  • brak opłaty licencyjnej, marketingowej oraz wstępnej;
  • opłata z tytułu franczyzy niezależna od wysokości obrotów, która wynosi 1 tys. zł/miesięcznie;
  • pełne wsparcie ze strony franczyzodawcy oraz darmowe szkolenia;
  • Współpracę z nami może rozpocząć każdy - nie wymagamy doświadczenia gastronomicznego. Nasz dział szkoleniowy w pełni przygotuje zarówno franczyzobiorcę jak i jego personel do prowadzenia pizzerii.

- W chwili obecnej na terenie Polski z powodzeniem funkcjonuje ponad 100 lokali pod szyldem Biesiadowo. Liczba ta nieustannie się zwiększa - informuje firma Wojtex, właściciel konceptów franczyzowych: Biesiadowo, Western Tortilla, Western Chicken, Coffeeloffee, Amori Pomodori , Speedy Romano oraz Toy Planet.

***

Cykl "Ile kosztuje franczyza..." to odpowiedź na liczne zapytania czytelników. Pytamy znane sieci o koszt wejścia w ich biznes. Inwestycja to nie jedyny aspekt, na który warto zwrócić uwagę przed podjęciem decyzji. Wielu ekspertów podkreśla, że koszty nie powinny być weryfikowane z perspektywy - "tanie oznacza dobre" i na odwrót. Niemniej dla wielu osób, zastanawiających się nad franczyzą, koszty są elementem ważnym. To one często weryfikują ostateczną decyzję. Zainteresowani franczyzą szukają informacji na temat kwot, jakie będą musieli przeznaczyć na zakup licencji i pokrycie dodatkowych kosztów związanych z prowadzeniem biznesu.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook