Ile kosztuje franczyza sklepu Komfort?

23 gru 2021
źródło: materiały prasowe

Ile kosztuje franczyza sklepu Komfort? To pytanie zadaliśmy kolejnej znanej sieci. Zapytaliśmy jakie koszty generuje inwestycja w biznes pod ich szyldem! 

- Opłata za przystąpienie do sieci KOMFORT dla sklepu w formacie podłogowym wynosi tylko  65 tys. zł netto. Franczyzodawca nie pobiera żadnych dodatkowych opłat. Zaprojektowanie, wyposażenie i wykończenie sklepu pokrywa w pełni Franczyzodawca. Franczyzobiorca ponosi koszty najmu lokalu oraz koszty pracowników. Partnerzy otrzymują prowizję za sprzedaż produktów i usług - poinformowała nas Marta Parafińska, Menedżer ds. franczyzy Sklepy Komfort S.A.

Z ogólnodostępnych informacji wynika, że franczyza sklepu Komfort możliwa jest w miejscowościach powyżej 20 tys. mieszkańców w różnych regionach Polski. Od franczyzobiorców oczekuje przede wszystkim doświadczenia w prowadzeniu działalności, zaangażowania i identyfikacji z marką KOMFORT. Znajomość branży jest atutem, ale nie jest warunkiem koniecznym do nawiązania współpracy.

KOMFORT to polska firma, która posiada ponad 27-letnią tradycję. Oferta sklepów tej sieci obejmuje panele podłogowe, podłogi drewniane, wykładziny i dywany, drzwi, ale także pełną ofertę do wykończenia łazienek oraz kuchni. S klepach pod tym szyldem można także zakupić wybrane meble, oświetlenie i artykuły dekoracyjne.

***

Cykl "Ile kosztuje franczyza..." to odpowiedź na liczne zapytania czytelników. Pytamy znane sieci o koszt wejścia w ich biznes. Inwestycja to nie jedyny aspekt, na który warto zwrócić uwagę przed podjęciem decyzji. Wielu ekspertów podkreśla, że koszty nie powinny być weryfikowane z perspektywy - "tanie oznacza dobre" i na odwrót. Niemniej dla wielu osób, zastanawiających się nad franczyzą, koszty są elementem ważnym. To one często weryfikują ostateczną decyzję. Zainteresowani franczyzą szukają informacji na temat kwot, jakie będą musieli przeznaczyć na zakup licencji i pokrycie dodatkowych kosztów związanych z prowadzeniem biznesu.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook