Innowacyjny system refill od sieci EQUIVALENZA.

23 mar 2022
artykuł sponsorowany

Jednymi z wystawców na tegorocznych targach Franczyza Expo w Warszawie była hiszpańska firma EQUIVALENZA. To marka, która od samego początku przywiązuje wagę do kwestii zrównoważonego rozwoju, dlatego firma wykreowała system refill, dzięki któremu można wielokrotnie napełniać flakony perfum w każdym ze sklepów marki. Takie rozwiązanie pozwala konsumentom oszczędzić na każdej kolejnej butelce, jednocześnie przyczyniając się do ochrony naszej planety.

Model biznesowy EQUIVALENZA opiera się na sieci sklepów, zarówno własnych, jak i licencjonowanych, obecnych w 24 krajach.

Wyznajemy wartości oparte na prostocie, empatii, wrażliwości, pomysłowości oraz odpowiedzialności społecznej i środowiskowej. Wszystkie nasze produkty są tworzone z myślą o potrzebach naszych klientów, cechują je wysoka jakość i atrakcyjne ceny, przy tym są przyjazne naszej planecie dzięki innowacyjnemu systemowi refill. Naszą misją jest udostępnianie klientom najlepszych perfum, kosmetyków i produktów wellness. - komentują przedstawiciele Equivalenzy.

Oferta Equivalenza obejmuje szeroką gamę kosmetyków dla kobiet i mężczyzn z różnych kategorii, w tym 130 perfum własnej produkcji w trzech formatach z możliwością wielokrotnego napełniania, sklasyfikowanych wg. czterech kategorii zapachowych opartych na czterech emocjach. Oprócz tego w ofercie kosmetyków znajduje się ponad 69 produktów przeznaczonych do pielęgnacji skóry.

Kolejnym produktem są odświeżacze powietrza, w butelkach wielokrotnego użytku. Wszystkie produkty z serii Aromatics zostały zaprojektowane tak, aby tworzyć atmosferę odpowiednią dla każdej przestrzeni. dostępne w formatach: patyczków zapachowych, sprayu, dyfuzorów z olejkami zapachowymi rozpuszczalnymi w wodzie, a także odświeżaczy samochodowych.

W myśl proekologicznego charakteru firmy powstał innowacyjny, przyjazny środowisku system ponownego napełniania: większość opakowań można ponownie napełnić po wykorzystaniu produktu. Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić do 91% plastiku przy każdym uzupełnieniu. Skład preparatów z tej serii jest w 99% oparty na składnikach pochodzenia naturalnego, z których 80% jest odpowiednich dla wegan. Są to produkty testowane dermatologicznie, o sprawdzonej skuteczności, które łączą nowatorską formułę z wysoką jakością. Ta niespotykana dotąd w branży perfumeryjnej koncepcja zapewnia unikalne doznania zapachowe.

EQUIVALENZA

DBAJ O TWOJĄ SKÓRĘ I ŚRODOWISKO

Innowacyjny system ekologicznego uzupełniania naszych produktów - bardziej ekonomiczny, bardziej przyjazny środowisku.

Rozwiązanie to pozwala zredukować koszt produktu i ilość plastiku o 91% przy każdym uzupełnieniu.

Dbaj o Twoją skórę i środowisko!

BARDZIEJ EKONOMICZNY, BARDZIEJ PRZYJAZNY ŚRODOWISKU:

Każde ponowne napełnienie butelki o pojemności 200 ml zmniejsza zużycie plastiku nawet o 91%.

Każde ponowne napełnienie o pojemności 50 ml zmniejsza zużycie plastiku nawet o 90%.

Każde ponowne napełnienie opakowania roll-on zmniejsza zużycie plastiku nawet o 68%.

We wszystkich wariantach oszczędzasz na każdym uzupełnieniu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tej współpracy franczyzowej, prosimy o maila na adres: expansion@equivalenza.com 

Więcej informacji o firmie znajdziesz TUTAJ.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Redakcję
facebook