Intermarché kontynuuje dynamiczny rozwój stacji paliw!

04 sie 2020
źródło: informacja prasowa

Ta znana sieć franczyzowa uruchomiła kolejną stację paliw. Jest to 68. obiekt pod szyldem Intermarché.

Otwarcie stacji paliw jest jedną z możliwości rozwoju własnego przedsiębiorstwa prowadzonego w ramach Grupy Muszkieterów. Właściciele sklepów mogą dowolnie wprowadzać dodatkowe usługi zgodnie ze swoimi upodobaniami oraz potrzebami lokalnych klientów. Poza stacją paliw jest możliwość otworzenia także m.in. myjni samochodowej, usług z zakresu e-commerce czy wędzarni  (...) Cieszymy się, że przedsiębiorcy prowadzący działalność w ramach Grupy Muszkieterów i sieci Intermarché tak chętnie rozwijają się w naszych strukturach. Otwarcie kolejnej stacji paliw w Śremie umocniło pozycję Intermarché jako lidera na rynku przymarketowych stacji w Polsce. Nie zwalniamy tempa i w tym roku planujemy otwarcie jeszcze kilku takich obiektów - podkreśla Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor ds. Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów.

Nowo otwarta stacja paliw znajduje się na ul. Gostyńskiej 42b w Śremie, w województwie wielkopolskim. Jest to już trzeci obiekt w tym mieście, działający pod szyldem Intermarché. Oferta stacji paliw składa się z benzyny Pb 95, Pb 98, oleju napędowego oraz LPG, które dostarczane są przez Orlen Paliwa Sp. z o.o oraz Gaspol S.A. W ofercie stacji znajduje się również dystrybutor AdBlue.

Grupa Muszkieterów to operator siei franczyzowych w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród”, która zrzesza 300 niezależnych przedsiębiorców.

***

Polecamy także:

Najlepsza franczyza Dunkin' na świecie zamyka setki lokali!

Najlepsza franczyza Dunkin' na świecie zamyka setki lokali!

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook