Intermarche wprowadza nowe systemy kasowe. Duże zmiany dla klientów

13 kw. 2022

Grupa Muszkieterów, która na co dzień zarządza sklepami Intermarche i Bricomarche od dłuższego czasu pracuje nad całkowitą zmianą systemu kasowego. Zmiany mają dotyczyć wszystkich supermarketów w Polsce. Przedsiębiorcy na ten cel przeznaczyli do tej pory niemal 15,5 mln złotych.

Nowe systemy kasowe w Intermarche  i Bricomarche

Nowy system kasowy, który pojawi się w sieci sklepów Intermarche i Bricomarche umożliwi lepsze identyfikowanie indywidualnych potrzeb danego konsumenta na zasadzie kart klienta. Paragony będą bowiem powiązane z danymi osobowymi konkretnego klienta, dzięki czemu sztuczna inteligencja będzie w stanie rozpoznać preferencje danego człowieka i powtarzalne produkty, znajdujące się na listach zakupowych.

Warto dodać, że to nie koniec zmian, bo nowy system kasowy umożliwi także wdrożenie mobilnych kas samoobsługowych w sklepach oraz innych ułatwień dla klientów, które mogą okazać się nieocenione podczas chęci zrobienia szybkich zakupów.

Intermarche

Czytaj także: ORLEN uspokaja: nie zabraknie paliwa! Intermarché otrzymuje karę 19 mln euro! - flesz tygodnia

- Kontynuujemy wieloletnie inwestycje w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które umożliwiają nam intensywny rozwój w obszarze analityki i budowania lojalności. Możemy czerpać zarówno z doświadczenia naszej Grupy z innych rynków, jak również obserwacji działań konkurentów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaprojektować jeszcze lepsze rozwiązania. Wymiana systemu kasowego we wszystkich sklepach sieci Intermarché i Bricomarché to kolejny, starannie zaplanowany i ważny krok na ścieżce naszego długofalowego rozwoju - tłumaczy dyrektor generalny Grupy Muszkieterów w Polsce - Marc Dhermen, cytowany przez serwis dlahandlu.pl.

Firma na inwestycje przeznaczyła ponad 15 mln złotych

Grupa Muszkieterów w ostatnim czasie zajęła się także wymiana stacji roboczych i serwerów w praktycznie wszystkich placówkach swojej sieci, na co przeznaczyła ponad 15 milionów złotych. Wszystko w celu zwiększenia wydajności sklepowych systemów informatycznych i zwiększenia poziomu bezpieczeństwa przed ewentualnymi złodziejami.

Sprawdź nas także na Facebooku:

FRANCZYZA INFO

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Sebastian Kaniewski
facebook