IWG zyskuje pierwszego franczyzobiorcę z Rumunii!

24 lis 2021
źródło: materiały prasowe
foto: unsplash

Sieć IWG podpisała pierwszą umowę franczyzową w Rumunii. Nowe biura pod szyldem Regus mają pojawić się na początku 2022 roku.

Na mocy umowy franczyzowej, podpisanej przez IWG i firmę Transinvest, zostaną otwarte nowe elastyczne przestrzenie biurowe pod marką Regus. Cooworkingowe biura pojawią się w centrum miasta Kluż-Napoka. Oficjalne otwarcie nowego budynku odbędzie się na początku przyszłego roku.

Centrum Regus w Kluż-Napoka dysponuje powierzchnią 1 500 m² rozmieszczoną na 3 trzech kondygnacjach. Znajduje się tu business lounge, przestrzeń co-workingowa, indywidualne biura, sale konferencyjne, taras z możliwością organizacji wydarzeń oraz podziemny parking, łatwo dostępny również dla osób niepełnosprawnych. Budynek położony jest w centrum miasta Kluż-Napoka i oferuje szybki dostęp do licznych udogodnień, takich jak restauracje, kawiarnie czy transport publiczny - czytamy w komunikacie prasowym.

IWG informuje, że partnerstwo obu firm nastąpiło na wskutek rosnącego zapotrzebowania na przestrzenie coworkingowe do pracy. Taki model pracy to nie tylko obniżenie kosztów biura, ale także dodatkowe ułatwienie dla pracowników. Wprowadzanie elastycznych biur daje także firmom możliwość "zatrzymania" talentów oraz przyciągnięcie tych pracowników, którzy posiadają takie wymagania.

- Rynek powierzchni elastycznych jest jednym z najbardziej dynamicznych i szybko rozwijających się sektorów, z potencjałem wzrostu na poziomie 24% każdego roku. Podkreślają to ostatnie badania IWG, które wykazały, że 72% pracowników biurowych woli model hybrydowy niż powrót do biura na pełen etat przy 10% podwyżce wynagrodzenia. Cieszymy się, że nawiązujemy pierwsze partnerstwo z operatorem franczyzowym, aby zaoferować korzyści wynikające z pracy hybrydowej jak największej liczbie osób i przedsiębiorstw w Rumunii - powiedział Árpád Szántó, Network Development Director SEE IWG.

- To partnerstwo daje nam ramy do bycia nie tylko franczyzobiorcą, ale partnerem, który ma ważną rolę w sukcesie firmy IWG w Rumunii. W ciągu najbliższych kilku lat mamy ambitny plan otwarcia dziesięciu nowych budynków pod marką Regus w północno-zachodnim regionie kraju, tym samym przyczyniając się do wzmocnienia obecności tych biur w Rumunii - dodał Victor Tighinean, przedstawiciel Transinvest.

IWG to globalny operator elastycznych przestrzeni biurowych.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook