Jak korzystać z ulg tarczy antykryzysowej? - E-book od Eurocash

19 kw. 2020
źródło: materiały prasowe

Grupa Eurocash wraz ze swoim działem prawnym przygotowała e-book dotyczący przepisów i możliwości jakie daje "Tarcza Antykryzysowa" z 31 marca br. Eurocash planuje także opracowywać kolejne dokumenty prawne wprowadzane przez polski rząd.

W poradniku dla przedsiębiorców zostały omówione rodzaje pomocy, z jakich mogą skorzystać właściciele niezależnych sklepów detalicznych, tj. informacje na temat prawa pracy, składek ZUS, dofinansowań do wynagrodzeń, czy podatków. Czytelnicy mogą czytać wszystkie te wskazówki w e-booku dostępnym na:  www.grupaeurocash.pl/blog. Grupa informuje, że e-book będzie aktualizowany cyklicznie.

Od kilku tygodni zarówno my jak i klienci – właściciele niezależnych sklepów detalicznych – pracujemy na zwiększonych obrotach. Wspólnie dajemy z siebie wszystko, by zapewnić milionom Polaków dostęp do żywności. Tak wytężona praca nie pozostawia wiele czasu na inne ważne sprawy  takie jak np. wnikliwe śledzenie kolejnych ustaw i zmian wprowadzanych przez rząd dla przedsiębiorców. Uznaliśmy na początku epidemii, że chcemy wspierać naszych klientów również w tym obszarze. Regularnie opracowujemy dla nich materiały edukacyjne, organizujemy webinaria z prawnikami w ramach Akademii Umiejętności Eurocash, z których korzysta nawet 300 przedsiębiorców jednocześnie. Teraz zdecydowaliśmy się na opracowanie obszernego e-booka dot. trudnej w naszym mniemaniu ustawy, zwanej powszechnie Tarczą Antykryzysową. Poza przekazanym już naszym klientom poradnikowi, będziemy publikować również na naszym blogu wpisy poświęcone poszczególnym obszarom ustawy. W związku z tym, że sytuacja jest tak bardzo dynamiczna, nasze wpisy będą odnosiły się również do wszelkich zmian i nowelizacji, po to, by przedsiębiorcy mogli być z nimi na bieżąco. Tworzenie możliwie najbardziej przyjaznych warunków do rozwoju biznesu i wprowadzanie ułatwień służących naszym klientom jest naszą ambicją i misją, zwłaszcza w tak trudnym czasie – mówi Pedro Martinho, członek zarządu Grupy Eurocash.

***

Polecamy także:

Mobilne sklepy na telefon

Mobilne sklepy na telefon

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook