Jaki biznes w 2022 roku? Postaw na franczyzę Coffee Shop Poland

10 sty 2022
artykuł sponsorowany

Pomysłów na własny biznes jest tyle ilu przedsiębiorców. Czasem jednak zdarza się, że chcemy mieć własną firmę, ale nie mamy pomysłu na to, jaki biznes stworzyć. Dodatkowo nie wiemy, od czego zacząć i przydałoby się nam wsparcie specjalistów.

W takich sytuacjach warto rozważyć skorzystanie z oferty franczyzowej, która jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ daje mnóstwo korzyści: od pomysłu na biznes, przez odpowiednio wypromowaną i znaną przez klientów markę, po wszechstronne wsparcie i szkolenia, które doprowadzą do sukcesu. Taki właśnie jest pomysł na biznes z Coffee Shop Poland.

Zastanawiasz się nad tym, czy inwestycja w biznes związany z marihuaną jest legalny i czy będzie opłacalny?

Oferta Coffee Shop Poland obejmuje wyłącznie medyczną marihuanę, która jest całkowicie legalna, dodatkowo sieć współpracuje ze specjalistami z zakresu medycy, którzy decydują o wystawieniu odpowiedniej recepty na produkty z zawartością medycznej marihuany.

O opłacalności samego biznesu świadczy fakt, że rynek konopny bardzo szybko się rozwija, jego wartość w 2020 roku wynosiła w całej Unii Europejskiej 2 mld dolarów. Samo zastosowanie medycznej marihuany jest na tyle szerokie, że coraz więcej osób decyduje się na jej zastosowanie, szczególnie w czasach gdy coraz częściej mówi się o stosowaniu naturalnych metod i produktów w różnych sferach naszego życia.

Zastosowanie medycznej marihuany

Kto może stać się Twoim klientem? Przede wszystkim osoby cierpiące na wszelkiego rodzaju bóle, stany depresyjne, przewlekły stres, ale również poważniejsze jednostki chorobowe, jak wirusowe zapalenie wątroby typu C, AIDS i HIV, w zespole Tourette’a, pląsawicy Huntingtona, chorobie Alzheimera czy Parkinsona, czy nawet w przypadku anoreksji.

Każdy przypadek jest indywidualnie rozpatrywany przez współpracujących z nami lekarzy specjalistów, którzy na podstawie przesłanej dokumentacji oraz przeprowadzonej konsultacji w formie teleporady mogą wystawić e-receptę, oraz zalecić odpowiednią terapię.

Każda z terapii oparta jest o najnowszą wiedzę i badania medyczne oraz wytyczne kanadyjskie i izraelskie, ponieważ właśnie te kraje przodują w badaniach nad zastosowaniem medycznej marihuany w codziennej praktyce klinicznej.

Co zyskujesz współpracując z Coffee Shop Poland?

Oferujemy najwyżej jakości produkty, bardzo bogatą ofertę, która będziesz mógł skierować do swoich klientów. Wśród nich są produkty o różnych smakach - od słodkiego do słonego, np. ciastka czy napoje, sole do kąpieli, a nawet białko konopne. A oferta produktów uzupełniona jest o t-shirty, czapki, torby i wiele innych. W sumie jest to ponad 10000 różnych produktów.

Coffee Shop Poland dba o swoich partnerów, dlatego oferuje wszystko co pozwoli na stworzenie Twojego biznesu, zgodnie z wytycznymi marki i zachowaniem jej spójności. By zacząć, potrzebujesz jedynie lokalu o powierzchni 20 – 30 m2. Sieć zapewni zaś wyposażenie, tj. meble, witrynę i reklamy. Coffee Shop dodatkowo oferuje całą gamę gadżetów reklamowych – ubrania firmowe, ulotki reklamowe, leżaki firmowe czy balony z logo.

Firma zadba także o Twój marketing – utworzy fanpage i pomoże w tworzeniu reklam i prowadzenia marketingu.

- Nigdy nie prowadziłeś firmy? Bez obaw, przeprowadzimy wszystkie szkolenia, które przygotują Ciebie i Twoich pracowników do pracy, szkolenia odbywają się zarówno w formie stacjonarnej jak i online i prowadzone są przez naszych specjalistów. Zarabiaj – pomagaj, stwórz swój biznes, bądź swoim szefem i wejdź do branży, która nie tylko rozwija się w szybkim tempie, ale również pomaga milionom ludzi - zachęca Łukasz Przygoda.

www.coffeeshoppoland.pl

tel. 573996732

 

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook