Jakie obroty zanotowała franczyza MNIAMI w tłusty czwartek?

10 mar 2022
artykuł sponsorowany

Choć pączki kojarzą się głównie z tłustym czwartkiem, to można na nich zarabiać przez cały rok. O tym, że biznes pączkowy opłaca się i pozwala osiągać wysokie obroty, opowiada Anna Łukasiewicz -  koordynator marketingu firmy Dolci Sapori, do której należy franczyza MNIAMI.

Ile MNIAMI zarabia w tłusty czwartek?

Jak wiemy tłusty czwartek to święto pączków i raj dla franczyzobiorców MNIAMI. Obroty tego dnia są kilkunastokrotnie większe, niż w pozostałych okresach. Każdy pączkożerca czeka na ten dzień z utęsknieniem. Tym samym biznes franczyzobiorców MNIAMI dużo na tym zyskuje.

W 2022 roku dochód naszych franczyzobiorców w tłusty czwartek wyniósł 278 400 zł. W porównaniu z rokiem 2021 jest on o 13 750 zł wyższy.

To dobry wynik. A jak wyglądają roczne dochody?

Dochody w biznesie franczyzowym MNIAMI dzielą się na poszczególne okresy. Od kwietnia do września wynoszą one 15580,80 zł netto, natomiast dochód od października do marca to 10143 zł netto.

Ile zatem taki franczyzobiorca potrzebuje pieniędzy, aby dołączyć do Waszej franczyzy?

Aby założyć swój własny słodki biznes, franczyzobiorca potrzebuje niewielkiego wkładu własnego, w wysokości 25 tysięcy netto. Wszelkie zapytania odnośnie współpracy z MNIAMI można także znaleźć na: www.franczyzamniami.pl lub pod numerem: +48 530 377 527

Franczyza Mniami to kompleksowy biznes 3 w 1, który posiada już 32 punkty franczyzowe w całej Polsce. Łączy on nie tylko miłośników wyjątkowych smaków, ale także ludzi myślących perspektywicznie.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook