Już w najbliższą sobotę 4 września 2021, w prestiżowej części PGE Narodowego – Business Club odbędą się Targi Franczyza Expo 2021

02 wrz 2021
materiał partnerski


Szukasz idealnego pomysłu na biznes? Chcesz zostać swoim szefem? Rozwijasz firmę?

Poznaj ponad 100 sprawdzonych rozwiązań na biznes, odwiedź targi i wybierz coś dla siebie.

Targi Franczyza Expo – To już trzecia edycja targów franczyzy. Ponad 1000 m2 przestrzeni wystawienniczej, kilkadziesiąt konceptów franczyzowych z różnych branż, wyjątkowa konferencja edukacyjna dla przyszłych franczyzobiorców, dedykowane spotkania biznesowe business matching, moderowany networking oraz konsultacje ekspertów. To wszystko w jeden dzień, w części Business Club PGE Narodowego w Warszawie.

Co można znaleźć na Franczyza EXPO?

Strefa wystawiennicza na PGE Narodowym to przestrzeń, gdzie kilkudziesięciu franczyzodawców zaprezentuje sprawdzone modele biznesowe. Własny punkt gastronomiczny, siłownia, przedszkole językowe, lodziarnia, salon beauty, biuro nieruchomości czy lokalny serwis z ogłoszeniami. Tu każdy znajdzie biznes dla siebie. To okazja do bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami i właścicielami wybranej franczyzy oraz dokładnego poznania modelu biznesowego.

Podczas wydarzenia przyszli franczyzobiorcy mogą wziąć udział w Akademii Franczyzy. To bogata sieć case studies od liderów franczyzy w Polsce. W gronie ekspertów znaleźli się między innymi Andrzej Krawczyk, który powie o rozwoju firmy poprzez franczyzę, a Marek Meksuła i Jerzy Pawelec pokażą najbardziej istotne błędy i zaniechania przy projektowaniu systemów franczyzowych w aspektach prawnych, finansowych, sprzedażowych, wdrożeniowych. Robert Kuc opowie o modelu franczyzowym Zdrowa Krowa, a Łukasz Dojka o systemie GymOS. Tomasz Schmidt z kolei zwróci uwagę na fryzjerską franczyzę, a Marek Rogala skupi się na dzieleniu biznesu w kontekście convinient food.

Nie zabraknie również moderowanego Networkingu biznesowego. Całe wydarzenie będzie wspierane aplikacją targową tak, aby nawiązanie relacji było jeszcze prostsze.

Więcej informacji o wydarzeniu i programie znajdziemy na https://franczyzaexpo.pl/.

targi

PEWNY BIZNES W NIEPEWNYCH CZASACH. FRANCZYZA EXPO

Debata franczyzobiorców pomoże z kolei poznać franczyzę bez tajemnic. Będzie to rzetelny przegląd najważniejszych zagadnień dotyczących franczyzy – jej zalety, ale także aspekty, na które warto zwrócić uwagę. Ponadto, w strefie wystawienniczej uczestnicy znajdą najważniejsze franczyzy w kraju. Jakie branże będą obecne? AGD, RTV, telekomunikacja, edukacja, finanse i bankowość, gastronomia, motoryzacja, nieruchomości, sport, spożywcze i przemysłowe, usługi dla dzieci, usługi dla konsumentów, usługi prawno-księgowe, usługi turystyczno-hotelowe, usługi zdrowotne, odzież, obuwie, dodatki, jak również usługi dla firm. Najlepsi wystawcy zostaną nagrodzeni w konkursie Franchising Awards! Biznesy połączy za to Business Matching.

Ponadto, nie zabraknie warsztatów. O te zadba Monika Ferreira - założycielka i doradca Strategiczny w praktyce doradztwa strategicznego I’GS In Good Strategy. Tematyka? Strategia wzrostu biznesu franczyzobiorcy i franczyzodawcy, rozwiązania taktyczne i edukacja franczyzobiorców w sieciach franczyzowych, jak również pokazanie modeli wspierania franczyzobiorców w różnych sieciach i osiąganych dzięki temu wyników.

Takiego programu nie znajdzie się nigdzie indziej.

KUP BILET na Franczyza Expo!

Liczba biletów ściśle ograniczona.

Targi Franczyza EXPO

Termin: 4 września 2021

Miejsce: Warszawa, PGE Narodowy

Sprawdź nas także na Facebooku:

Facebook Franczyza EXPO

Złoty sponsor: Xtreme Fitness Gyms, Srebrny sponsor: Zdrowa Krowa, Srebrny sponsor: Carrefour, Partner strategiczny: Re/max, Partner strategiczny: I'gs in good strategy, Partner generalny: ARSS, Partner merytoryczny: Kancelaria Franczyzy, Główny ambasador targów: Pascal Franchise

Do zobaczenia na targach w najbliższą sobotę 4 września 2021.

 

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook