Klub treningowy 36 MINUT stawia na bezpieczeństwo swoich klientów

27 sty 2022
artykuł sponsorowany

Przez pandemię i długo utrzymujący się lockdown ucierpiało wiele branż. Jedną z bardziej poszkodowanych jest branża sportowa, która przez okres lockdownu zanotowała straty na poziomie 4 mld złotych. Pandemia zmieniła w dużym stopniu zachowania konsumenckie. Z jednej strony priorytetem stały się kwestie związane z bezpieczeństwem, z drugiej - zrozumieliśmy, jak ważną rolę w naszym życiu pełni aktywność. Chcemy ćwiczyć, ale wiele osób, wybierając miejsce treningu, zwraca uwagę na sterylność, kameralność i czystość. Ten argument dostrzegło butikowe studio treningowe 36 MINUT Bielany, które zaczęło korzystać z systemów VireWall.

A wszystko dla zdrowia i biznesu

Franczyzowe studio butikowe 36 Minut w trosce o rentowny biznes, stawia na bezpieczeństwo swoich klientówW obecnych czasach bezpieczna franczyza to rentowny biznes. Konsumenci odwiedzając obiekty usługowe, zwracają uwagę na bezpieczeństwo, zwłaszcza w miejscach, w których jest duża rotacja klientów. W klubach fitness, a także studiach butikowych wielokrotnie w ciągu dnia, z jednego sprzętu korzysta wiele osób. Z tego względu, szczególną uwagę przywiązuje się do dezynfekcji oraz zapobiegania transmisji wirusów, co w przypadku tradycyjnych środków czystości, wiąże się z bardzo dużymi kosztami.

Ela Przygrodzka, odpowiedzialna za rozwój studia 36 MINUT Bielany, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swoich klubowiczów, zaczęła korzystać z innowacyjnych rozwiązań VireWall, które nie tylko eliminują z powietrza bakterie, grzyby, roztocza, wirusy (w tym SARS COV -2), ale dodatkowo precyzyjnie dezynfekują każdą powierzchnie, dzięki wykorzystaniu jedynego na świecie sterylizatora ręcznego. Systemy nie tylko sprawiają, że miejsce jest bezpieczne od wirusów, sterylne, przyjazne alergikom, ale dodatkowo pomagają ograniczyć koszt związany ze środkami czystości tradycyjnymi metodami.

???? ???????????????????????? ???????????????????????????????????????????? 36 MINUT ????ł???????????????????????????? ????????????????????????????́???????????? ???????????????????????? ???????? ????????????????????????????????????????́???????????????? ???? ???????????????????? ???????????????????????????????????????????????? ????????????????????????ℎ ????????????????????????????́????. ???????????? ???????????????????? ???????????????????? ???? ????????, ???????? ????????????????????????????????ł ????????????̨ ???????????????? ????????????????????????????????????????????, ???????????? ????????????̇ ???????????????????????????? ????????????̨ ????????????????????́ ????????????????????????????????, ???????? ????????????????????????????????̇???????????? ???????? ???????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????? ???????????????????? ????????????̨ ???????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????? ???? ????????????????????????????????????????. ???????????????????????????? ????????????̇ ????????????????????????????????????????́???????? ???????? ???????????????????????????? ???????????????????????????????? - wyjaśnia Ela Przygrodzka. 

???? ???????????????????????? ???????????????????????? ???????????????????????????? ????????????????????????????????????????̨ ????????????????????????????????????????????̨ ???? ????????????????̇????̨????????̨ ????????????????????????????̨ ????????????????????????????????????, ???? ???????????????????????????????????????????? ????́????????????????ł???????? ???????????????? ???????????? ???????????????????? ????????????????????????????????????????, ????????????????????????????????????????, ???????????? ????????????̇ ???????????????????????? ????????????????????????????????????. ???????????????? ????????????, ????????????????????́????́ ???????????????????????????????????? ???????????????????????????? ???????????????????????????????? ????????????????̇???? ???????? ????????????????????????????????̨???????? ????????????????????????????????????. ???????????????????????????? ????????????????????, ????̇???? ???????????????????????? ???? ???????????????????????? ???????????????????????? ????????̨???????????????? ????????????ł ????????????̨ ????́???????????????????????????? ???????????????????? ????????????????????????????????????????, ???? ???????????????? ???????????????????????????? ???? ???????? - rekomenduje Elżbieta Przygrodzka

Bezpieczna Franczyza = rentowny biznes

Systemy użytkowane przez studio butikowe 36 MINUT, nie tylko zapewniają bezpieczeństwo przed wirusami, grzybami, bakteriami ale tworzą też przestrzeń przyjazną alergikom, a co najważniejsze pomagają zaoszczędzić na środkach czystości. VireWall Soluva Zone H dezynfekuje powierzchnie, wykorzystując technologię UV-C - sprawnie, bezdotykowo, bez wykorzystania ozonu.

Franczyzowa sieć 36 MINUT cały czas dynamicznie się rozwija, niezależnie od okoliczności związanych z pandemią. Sekretem sukcesu tego modelu biznesowego jest trening, w którym na pierwszym miejscu stawiamy holistyczne i spersonalizowane podejście do klubowicza, aktywność dla zdrowia i bezpieczeństwo, wspierając podopiecznych w długoterminowym kształtowaniu zdrowych nawyków.

Atutem są także maszyny, które sprawiają wrażenie urządzeń przyszłości – Milon. Pozwalają one na pełną personalizację ustawień, dzięki czemu każdy klient jest traktowany w 100% indywidualnie. Trening zaczyna się od wywiadu z fizjotrenerem, który nie tylko poznaje historię (także zdrowotną, klienta), ale dowiaduje się najważniejszych rzeczy o ewentualnych kontuzjach, dotychczasowych treningach, a nawet zainteresowania o zainteresowania. Tak, to dla nas bardzo ważne – bo budujemy społeczność, w której każdy powinien czuć się dobrze, a społeczność powstaje, gdy ludzie się poznają. Wtedy też budujemy zaufanie klientów. Na podstawie wywiadu i analizy składu ciała fizjotrener zyskuje już podstawowy obraz potrzeb danego klienta. Wtedy też zaczynamy ustawiać maszyny. Ustawienia zostają zapamiętane, dzięki czemu klient już od następnego treningu może po prostu użyć karty magnetycznej by sprawnie przejść cały obwód (dwukrotnie, co daje nam pełne 36 minut), ale trener zawsze jest blisko – kontroluje, poprawia błędy, dodaje obciążeń, rozmawia - tłumaczy Ela Przygrodzka.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook