Kodano Optyk otwiera się na franczyzę!

17 lis 2021
źródło: retailnet.pl

Kodano Optyk to sieć salonów optycznych, która na początku października rozpoczęła rozwijanie swojego brandu, poprzez franczyzę. Salon optyczny pod tym szyldem może prowadzić zarówno osoba posiadająca już taki biznes, jak i nowicjusz w branży. Dla sieci ważne jest znalezienie odpowiedzialnego partnera, który ma doświadczenie w jakimkolwiek biznesie. 

Przeczytaj również: A może franczyza na wyspie?

- Poszukujemy partnerów, którzy posiadają doświadczenie w prowadzeniu jakiegokolwiek biznesu i umiejętność kierowania zespołem. Potrzebujemy konkretnych i solidnych partnerów. Wiedza optyczna, wykształcenie jest tutaj kwestią drugorzędną. Każdy może spróbować swoich sił w uzyskaniu licencji Kodano Optyk - mówił w wywiadzie dla portalu retailnet.pl, Karol Kożusznik, Kierownik ds. Rozwoju Sieci Kodano Optyk i Soczewkomaty.pl 

System franczyzowy Kodano Optyk ma skupiać się głównie na małych miastach i miejscowościach, liczących od 20 do 40 tys. mieszkańców.

Całościowy koszt inwestycji we franczyzę salonu optycznego, jest zależny od rodzaju lokalizacji. Na stronie internetowej sieci znajdziemy zapis, że jest to kosz w granicach: 80-250 tys. w zależności od rodzaju lokalizacji (metraż/ulica/galeria handlowa). Opłata miesięczna operacyjna ma zaś wynosić 500 zł netto. W zamian za to, franczyzobiorca może liczyć na dostęp do lepszych cen towaru, szkolenia oraz wsparcie merytoryczne.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook