KOKU Sushi podpisuje pierwszą umowę na wyłączność!

16 wrz 2021
źródło: materiały prasowe

KOKU Sushi podpisało pierwszą umowę na wyłączność w Szczecinie. Co oznacza, że franczyzobiorca zyskał gwarancję bycia jedynym partnerem sieci w tej lokalizacji. Sieć poinformowała, że rozmowy na temat multifranczyzy prowadzone są także w innych miastach.

W ramach indywidualnej oferty na wyłączność, franczyzobiorca KOKU Sushi może prowadzić kilka lokali w jednym mieście, bez konkurencji ze strony innego partnera sieci. Co oznacza, że w Szczecinie nie będzie mógł być otwarty kolejny lokal, zarządzany przez innego franczyzobiorcę KOKU Sushi. To rozwiązanie daje franczyzobiorcy nie tylko gwarancję lokalizacyjną, ale także szansę na szybszy rozwój i budowanie silnej pozycji na lokalnym rynku gastronomicznym, poprzez otwieranie kolejnych lokali.

– Multifranczyzę oferujemy zarówno osobom, które już z nami współpracują – mają otwartą jedną lub kilka restauracji KOKU Sushi – jak i nowym przedsiębiorcom, zainteresowanym przyłączeniem się do sieci. Warunkiem jest dysponowanie odpowiednim kapitałem lub źródłem finansowania. Liczy się także chęć wejścia na “wyższy poziom” oraz zarządzania własną grupą lokali  mówi Urszula Olechno, współwłaścicielka marki. – Prowadzenie kilku lokali o tym samym profilu działalności wiąże się też z większą wygodą. Rekrutacje, zaopatrzenie, zarządzanie – realizacja tych działań w jakimś stopniu może odbywać się łącznie. Ponadto właściciel dysponuje już wiedzą i niezbędnym doświadczeniem, przez co proces otwarcia każdego kolejnego punktu przebiega sprawniej dodaje Urszula Olechno.

Franczyzobiorca ze Szczecina prowadzi obecnie restaurację KOKU Sushi przy ul. Wojska Polskiego. Wkrótce otworzy się natomiast kolejny lokal - Sushi Point, który będzie się znajdować przy ul. Księcia Warcisława.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook