Kolejna franczyzowa pizzeria pod szyldem Gruby Benek!

29 cze 2020
źródło: materiały prasowe

W Gdańsku otworzono franczyzową pizzerię pod szyldem Gruby Benek. To pierwszy lokal sieci w tym mieście. Nowy lokal mieści się na ulicy Szerokiej.

Dynamicznego rozwoju sieci Gruby Benek nie spowolniła nawet pandemia – od kilku dni gości nowego lokalu w Gdańsku wita szyld z charakterystycznym logo z koroną. „Dlaczego korona? Bo robimy prawdziwie królewską pizzę! (...) „Ten symbol jest z nami od lat i cały czas przypomina nam, na czym budujemy sukces naszej marki – na dbałości o najwyższą jakość w każdej dziedzinie działalności lokalu. Od produktów, poprzez obsługę i organizację dostaw, aż po marketing.” – mówi Katarzyna Włodarczyk-Pięta, odpowiedzialna za rozwój sieci franczyzowej Grubego Benka. 

O swoim biznesie opowiedział też sam franczyzobiorca sieci, który cieszy się z możliwości współpracy franczyzowej. Mam świadomość, że to trudny czas dla całej branży, ale jestem spokojny, bo współpracuję z siecią  – mówi franczyzobiorca gdańskiej pizzerii. Oferta pizzerii jest bardzo dobrze przemyślana – menu nie jest przesadnie rozbudowane, zależało nam żeby było elastyczne i odpowiadało na potrzeby wszystkich gości” – dodaje właściciel nowo powstałego lokalu.

Kolejna franczyzowa pizzeria pod szyldem Gruby Benek!

Gruby Benek to ogólnopolska sieć pizzerii zrzeszająca ponad 40 lokali franczyzowych. Podstawą oferty lokali sieci jest wyjątkowa, autorska pizza w amerykańskim stylu. Dodatkowo w ofercie znajdziemy BenBurgery z kotletami ze 100% wołowiny i BenKura, czyli  smażone kawałki kurczaka w autorskiej panierce.

Sama sieć System franczyzowy Gruby Benek uznaje że to idealny pomysł dla niezależnych i przedsiębiorczych osób, zmęczonych pracą na cudzy sukces.

***

Polecamy także:

Sfinks wprowadza franczyzę za 1 zł!

Sfinks wprowadza franczyzę za 1 zł!

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook