Kolejna innowacja w sklepach franczyzowych Carrefour!

13 lip 2020
źródło: materiały prasowe Carrefour

W czerwcu br. informowaliśmy o nowej usłudze, która jest wprowadzana we franczyzowych sklepach sieci Carrefour. Teraz dokonujemy aktualizacji i wskazujemy kolejne, nowe informacje. 

Carrefour nawiązał współpracę z firmą Food Point i od kilkunastu dni testuje w swoich franczyzowych sklepach automaty vendingowe do podgrzewania gotowych dań. Ta innowacja testowana jest w sklepach Carrefour Convenience w Warszawie.

W ofercie automatu znalazły się zarówno tradycyjne, domowe posiłki jak i kuchnie świata. Oferta jest urozmaicona na tyle, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zakupione dania można spożyć na miejscu lub zabrać na wynos.

Posiłki przygotowywane są w oparciu o naturalne składniki, bez użycia konserwantów i innych sztucznych dodatków. Porcje obiadowe przechowywane są w kontrolowanych warunkach chłodniczych, a po zakupie szybko podgrzewane – wystarczy zaledwie 60 sekund, aby cieszyć się gotowym posiłkiem.  Wygodne opakowanie pozwala z łatwością zjeść pyszny obiad na miejscu lub zabrać go ze sobą w podróż – wszystkie niezbędne dodatki i akcesoria znajdują się wewnątrz opakowania - czytamy w komunikacie prasowym Carrefour.

Nawiązanie współpracy z firmą Food Point i wprowadzenie automatów gastronomicznych to kolejna innowacja, jaką wprowadzamy do sklepów franczyzowych Carrefour. Nasze dotychczasowe udogodnienia, takie jak kasy samoobsługowe, Scan&Go czy click&collect spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów i zostały docenione przez naszych partnerów we franczyzie (...) Sklepy franczyzowe Carrefour Polska to rozpoznawalna marka i chcemy, aby proponowane przez nas innowacyjne usługi były zawsze dopasowane do lokalizacji i potrzeb konsumentów oraz budowały przewagę konkurencyjną naszej marki na rynku. – tłumaczy Michał Florkiewicz dyrektor sklepów convenience Carrefour Polska.

Test usługi Food Point odbywa się w 8 franczyzowych sklepach w Warszawie:

  • Carrefour Express Warszawa, ul. Pory 55-57,
  • Carrefour Express Warszawa, ul. Ukryty Raj 1,
  • Carrefour Express Warszawa, ul. Żaryna 2b,
  • Carrefour Express Warszawa, ul. Pełczyńskiego 16,
  • Carrefour Express Warszawa, ul. Księcia Janusza 23,
  • Carrefour Express Warszawa, ul. Nugat 9,
  • Carrefour Express Warszawa, ul. Smoleńskiego 2,
  • Carrefour Express Warszawa, ul. Marywilska 62.

Carrefour Polska to sieć franczyzowych sklepów o różnych formatach.  Pod której szyldem działa ponad 900 sklepów w Polsce. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

***

Polecamy także:

Carrefour wprowadza do oferty "gorące obiady w minutę"

Carrefour wprowadza do oferty "gorące obiady w minutę"

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook