Kolejna stacja samoobsługowa MOYA express

30 cze 2022

W Pile przy ul. Szybowników 9 została otwarta kolejna samoobsługowa stacja paliw sieci MOYA. Można tu samodzielnie zatankować benzynę 95, olej napędowy standardowy i uszlachetniony ON Power. Jest to już 38. samoobsługowy punkt MOYA express.

Nowa stacja MOYA express

MOYA express to nowoczesne, samoobsługowe stacje paliw, należące do ogólnopolskiej sieci stacji paliw. Klienci mogą zakupić tutaj w atrakcyjnych cenach benzynę 95, olej napędowy standardowy oraz uszlachetniony ON Power. Obiekt w Pile dostosowany jest także do obsługi pojazdów ciężarowych – wyposażony jest w szybki wlew diesla oraz dystrybutor płynu AdBlue. Ponadto, można tu nadać lub odebrać paczkę – również samodzielnie – za pomocą Paczkomatu.

Zapisując się na newsletter, klienci uzyskują dodatkowe rabaty od cen wyświetlanych na pylonie. W całej Polsce funkcjonuje już 38 samoobsługowych obiektów tej stacji.

Prosty i intuicyjny w obsłudze system pozwala samodzielnie i komfortowo zatankować oraz rozliczyć się na stacjach sieci. Podobnie jak na pozostałych stacjach tego typu, płatność za paliwo odbywa się gotówką, kartą płatniczą, kartą MOYA Firma bądź innymi kartami flotowymi, które są akceptowane w sieci stacji. Stacje samoobsługowe są popularną alternatywą dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Zobacz także: 6000 franczyzobiorców prowadzi sklepy Żabki w 950 miejscowościach!

Sprawdź nas także na Facebooku

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Sebastian Kaniewski
facebook