Kolejne franczyzowe Bricomarché!

23 lip 2020
 źródło: materiały prasowe

22 lipca br. Grupa Muszkieterów otworzyła kolejne franczyzowe Bricomarché. Jest to 8. sklep w województwie mazowieckim a  i 167. w Polsce. Nowo uruchomiony sklep znajduje się w miejscowości Babice Nowe, należącej do aglomeracji warszawskiej.

Franczyzowe Bricomarché w Babicach Nowych jest pierwszym sklepem sieci w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Supermarket o powierzchni 2000 metrów kwadratowych głównej hali oraz 500 metrów kwadratowych wiaty budowlanej, pomieści asortyment składający się z około 30 tys. produktów do domu oraz zewnętrzny ogród o powierzchni 1000 metrów kwadratowych. Do supermarketu przynależy także parking mieszczący około 50 samochodów. Klienci Bricomarché mogą skorzystać z dodatkowych usług takich jak click&collect, transport zamówionego towaru czy cięcie blatów na wymiar.

Kolejne franczyzowe Bricomarché!

– Jednym z priorytetów Muszkieterów jest zaangażowanie społeczne, dlatego uruchomienie sklepu wiąże się z licznymi dodatkowymi korzyściami dla lokalnych mieszkańców. Wśród nich są: 24 nowe miejsca pracy, organizowanie akcji społecznych, a także zasilanie budżetu gminy dodatkowymi dochodami pochodzącymi z podatków – mówi Kinga Witkowska, właścicielka sklepu Bricomarché w Babicach Nowych.

Grupa Muszkieterów to jedna z największych siei franczyzowych w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród” w Polsce. Zrzesza  około 300 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami  Bricomarché. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska.  Grupa Muszkieterów jest obecna w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii, Portugalii.

 

***

Polecamy także:

Powstała pierwsza zero-emisyjna restauracja McDonald's!

Powstała pierwsza zero-emisyjna restauracja McDonald's!

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook