Kolejne otwarcie Bafra Kebab!

21 wrz 2020
artykuł partnerski

Bafra Kebab - jeden z konceptów należących do Spółki Sweet Gallery, uruchamia kolejny punkt franczyzowy. Teraz firma wzmocni ofertę gastronomiczną w Choceniu przy ul. Sikorskiego 8B. Wielkie otwarcie planowane jest na 23 września br. 

Marka w ostatnim czasie poinformowała o otwarciu kilku nowych punktów franczyzowych. W planach jest otwarcie kolejnych 20 przyczep w tym roku.

Bafra Kebab - street food odporny na kryzys

Zadowalające wyniki finansowe marki i coraz większe zainteresowanie potencjalnych franczyzobiorców zachęciły firmę do rozwoju w mniejszych miastach. Do niedawna spółka podejmowała współpracę z partnerami franczyzowymi z dużych miast. Teraz, skupia się również na małych miejscowościach - do 40 tysięcy mieszkańców. Przykładem są punkty w miejscowościach takich jak: Turek, Chrzanów czy Granowo.

W czym tkwi fenomen Bafra Kebab?

Jest to tak zwany gotowy "biznes pod klucz". Franczyzobiorcy chwalą sobie również szkolenia i kompleksową pomoc związaną z otwarciem biznesu. Całkowity koszt na start tego biznesu wynosi 40 tys. złotych.

Aktualnie pod marką Bafra Kebab funkcjonuje ponad 35 punktów. Franczyzodawca twierdzi, że zwrot inwestycji następuje średnio po trzech miesiącach od rozpoczęcia tego biznesu. Spółka Sweet Gallery jest także właścicielem marek Lodolandia, Kołacz na okrągło, Rajskie Lody Tajskie oraz SiGelato.

Więcej na temat tego biznesu: https://franczyzainfo.pl/katalog/bafra-kebab/

***

Polecamy także:

"Trzeba wiedzieć co się chce osiągnąć" - Mateusz Grzesiak

"Trzeba wiedzieć co się chce osiągnąć" - Mateusz Grzesiak

Kolejne otwarcie Bafra Kebab!

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook