Kolejne otwarcie Coffee Shop Poland!

13 sie 2020
artykuł partnerski

Coffee Shop Poland nie zatrzymuje się w swojej franczyzowej ekspansji. Tym razem otwiera kolejny lokal w Poznaniu. Nowy sklep franczyzowy wystartował 10 sierpnia br.

Nowymi partnerami franczyzowymi sieci Coffee Shop Poland są Ewa i Tomasz Walas, którzy nie mieli nic  wspólnego z branżą konopną, Związani byli od lat ze sklepami spożywczymi, które prowadzili na lotnisku.

Partner franczyzowy Ewa Walas oraz Tomasz Walas od wielu lat prowadzą dwa sklepy spożywcze na lotnisku.Nie mieli nic wspólnego z branżą konopną ale udało się sklep wystartował 10.08.2020 r.

Przeprowadziliśmy ich przez cały cykl otwarcia sklepu wizualizację zewnętrzną meble towar.Dzień przed otwarciem został ułożony towar według naszych standardów przez szkoleniowca firmy i zarazem dyrektora ds rozwoju Pana Dawida Michalskiego - komentuje Łukasz Przygoda,  właściciel sieci. Pani Ewie nasz koncept spodobał się po pierwszym wejściu na naszą stronę www.coffeeshoppoland.pl możliwość otwarcia punktu pod klucz asortyment dla każdej grupy wiekowej spowodował, że Pani Ewa wybrała właśnie nas - dodaje Łukasz Przygoda.

Co zrobić, aby dołączyć do rodziny Coffee Shop Poland?

Wymagania jakie stawia sieć to przede wszystkim możliwość wynajmu lokalu około 30 do 40 m2. Kapitał kredytowany leasingowany lub własny w wysokości 54 000 zł netto. Firma zaś deklaruje pomoc na każdym etapie współpracy, tak jak to było w przypadku nowych franczyzobiorców.

Co ciekawe sieć od niedawna rozpoczęła współpracę z lekarzami, uprawnionymi do wystawiania recept na medyczną marihuanę - co może podnieść prestiż tego franczyzowego biznesu. Sieć gwarantuje także profesjonalne szkolenia, prowadzone przez centralę firmy i dzielenie się wiedzą opartą na doświadczeniu. Właśnie te kwestie według Coffee Shop Poland mogą być prostą drogą do sukcesu.

Firma gwarantuje także wyłączność terytorialną swoim franczyzobiorcom aby mieli możliwość otwierania kolejnych placówek. - Stawiamy na rozwój naszych partnerów franczyzowych gdyż uważamy, że siła całej sieci to zadowolony, zarabiający partner franczyzowy. Jeśli macie pytania zapraszamy do kontaktu www.coffeeshoppoland.pl - podsumowuje Łukasz Przygoda.

***

Polecamy także:

Zyski z konopi coraz większe? Coffee Shop szuka partnerów!

Zyski z konopi coraz większe? Coffee Shop szuka partnerów!

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook