W najbliższą sobotę kolejne otwarcie franczyzowych FIT CAKE!

26 sie 2021
źródło: materiały prasowe

Fit Cake otworzy 28 sierpnia kolejne niecukiernie. Oficjalne otwarcie franczyzowych lokali odbędzie się w w Pleszewie i Pruszkowie. Łącznie w sierpniu sieć powiększy się o 8 nowych lokali. 

Sierpień 2021 jest miesiącem, który przejdzie do historii sieci franczyzowej Fit Cake jako rekordowy - relacjonuje sieć w przesłanym komunikacie prasowym.

Franczyzobiorcy lokali, które otworzą się w najbliższą sobotę, wybrali model standard, czyli z salą konsumpcyjną.

- W naszym trzystopniowym systemie franczyzowym, to opcja najczęściej wybierana. Decyduje się na nią ok. 80 proc. naszych biznesowych partnerów. Umożliwia mocny start. Większość przedsiębiorców z czasem dokupuje też dodatkowe moduły premium, np.: fit śniadania, Fit Ice Cream czy Keto Cake - mówi Rafał Kościuk, współwłaściciel marki Fit Cake.

Tymi dwoma otwarciami osiągniemy liczbę 48 lokali działających pod marką Fit Cake w Polsce. A mamy w tym roku jeszcze duże plany związane z rozwojem sieci - dodaje Rafał Kościuk.

Wywodząca się z Białegostoku sieć działa na polskim rynku od 2016 roku. Produkuje zdrowe słodycze: bez cukru, glutenu, często także bez laktozy. Jej klientami są osoby świadomie odżywające się, a także takie, które muszą być na specjalnej diecie: alergicy, cukrzycy, ludzie nietolerujący glutenu.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook