Kolejny franczyzowy Sphinx na mapie Polski!

30 lip 2020
źródło: materiały prasowe
foto ilustracyjne

W lipcu pojawiła się kolejna franczyzowa restauracja Sphinx. Nowy lokal mieści się  przy ul. Rynek 6 w Starogardzie Gdańskim.  To już trzecia nowa restauracja otwarta przez Sfinks Polska po tzw. odmrożeniu gastronomii.

Franczyzowa restauracja Sphinx położona jest w centrum miasta i zajmuje powierzchnię ponad 300 mkw. Stoliki znajdują się zarówno w środku, jak i w letnim ogródku. W nowo otwartej restauracji powstał także kącik zabaw. Na rodziny z dziećmi przygotowano specjalne Kids Menu, krzesełka do karmienia, dziecięcą zastawę, przewijak czy zniżki w ramach Karty Dużej Rodziny.

- Pod naszymi markami działa duża sieć restauracji franczyzowych, którą konsekwentnie rozwijamy. Mamy sprawdzone koncepty gastronomiczne i atrakcyjne zasady współpracy w modelu franczyzy. Cieszy nas, że udało nam się po przerwie związanej z lockdownem uruchomić kolejną restaurację franczyzową sieci Sphinx, tym razem w Starogardzie Gdańskim. Mamy nadzieję, że klienci będą chętnie odwiedzali restaurację położoną przy klimatycznym starogardzkim rynku” – mówi Dorota Cacek, wiceprezes zarządu Sfinks Polska.

Sieć zastrzega, że nowo otwarta restauracja spełnia normy GIS oraz dodatkowo stosuje własne procedury własne, z Antywirusowej Dziesiątki Sfinksa.

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook