Kolejny sklep Kondrat Wina Wybrane pojawił się na Mazowszu!

07 gru 2021
źródło: komunikat prasowy

Nowy sklep winiarski Marka Kondrata znajduje się przy ul. Muślinowej 1 w Warszawie. Jest to trzeci sklep tej marki w stolicy. Łącznie, pod szyldem Kondrat Wina Wybrane działa już 11 placówek, z czego sześć prowadzonych jest przez franczyzobiorców. 

Wina z mojej selekcji to przede wszystkim uczciwa relacja jakości do ceny. Sklepy Kondrat Wina Wybrane usytuowane są w doskonałych lokalizacjach, mają przestronne i niezobowiązujące wnętrza, a świetnie przeszkolona obsługa pomoże dobrać wina najlepiej pasujące do gustu danego klienta. Mam nadzieję, że sklep na Muślinowej zyska państwa przychylnośćmówi Marek Kondrat, właściciel sieci Kondrat Wina Wybrane. 

Nasi franczyzobiorcy są wspierani na każdym etapie powstawania i prowadzenia placówki. Partnerzy oprócz korzystania ze sprawdzonego konceptu opartego na dopracowanym wystroju i starannej selekcji win, podnoszą swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach winiarskichmówi Małgorzata Sułek, manager ds. rozwoju sieci franczyzowej.

kondrat wina wybrane sklep

Sklep w Warszawie (foto: Facebook)

Kondrat Wina Wybrane to autorski koncept winiarski Marka Kondrata - znanego aktora i przedsiębiorcy. Oprócz rozwoju placówek własnych i franczyzowych, sieć sprzedaje wina dla klientów biznesowych i korporacyjnych. Prowadzi degustacje i szkoli w tym zakresie, a także organizuje wyjazdy do najlepszych winnic w Europie i na świecie. Wina dostarczane do sklepów Marka Kondrata są importowane z całego świata.

Ta sieć sklepów ma już 11 lokalizacji usytuowanych m.in. w Gdyni, Katowicach, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Bydgoszczy, Poznaniu i Przemyślu. Dodatkowo 3 z nich (Trójmiasto, Warszawa i Kraków) pełnią funkcję wine barów. Firma planuje dalsze otwarcia.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook