Kontrowersyjny biznes przyciąga duże pieniądze

27 wrz 2021
artykuł sponsorowany

Biznes konopny cieszy się coraz większą popularnością, a ilość firm konopnych w Polsce rośnie w bardzo szybkim tempie. Czy warto jeszcze otwierać sklep konopny? Ile kosztuje zatowarowanie sklepu? Czy franczyza się opłaca? Na te i inne pytania odpowiada sieć Coffee Shop Poland, która poszukuje partnerów biznesowych w 35 polskich miastach.

Zapanował wielki bum na konopie. W tą branże wchodzą już nawet celebryci...

Biznes oparty na konopiach wzbudza kontrowersje – kojarzony jest głównie z produkcją leczniczej marihuany czy żywności zawierającej CBD (jeden z kannabinoidów). Jednak w praktyce branża działa w znacznie szerszym spektrum – od wytwarzania olejków, jointów, suszu, po nawet destylację alkoholu. Dynamiczny rozwój rynku konopi wynika z szerokich możliwości ich zastosowania m.in. w medycynie, gastronomii. Prowadząc sklep, wyznajesz  motto: „ Pomagam - zarabiam”.

Pewnie zastanawiasz się, czy trzeba się na tym znać, aby móc otworzyć sklep konopny? Zdecydowanie nie! Jest na rynku firma, która zapewnia kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy. Coffee Shop Poland to sieć specjalistycznych sklepów z produktami konopnymi, która obecnie poszukuje partnerów franczyzowych w całej Polsce.

Jakie warunki należy spełnić, aby prowadzić taki biznes?

Najważniejsza informacja jest taka, że o towar nie musisz się martwić. Sieć zapewnia produkty najwyższej jakości, które spełnią wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów. Nie musisz przejmować się także ewentualnym brakiem wiedzy na temat biznesu, ponieważ Coffee Shop Poland to sprawdzone przedsiębiorstwo, które współpracuje z lekarzami doskonale znającymi temat leczenia medyczną marihuaną i nie tylko. Dzięki temu jest w stanie wesprzeć cennym doradztwem, które z pewnością przełoży się na zyski.

Potrzebujesz lokalu, najlepiej w granicach 20 do 50 m2, ale w poszukiwaniu atrakcyjnego miejsca handlowego, możesz liczyć na wsparcie firmy. A najważniejszy jest zapał do pracy! Coffee Shop Poland przygotuje Twój sklep "od a do z", a Ty po przeszkoleniu otrzymasz lokal gotowy do zarabiania.

Ile to kosztuje?

Otwarcie sklepu to koszty 64 000 zł netto,. Do końca roku firma zapowiada promocję tj. 49 000 zł netto za gotowy sklep pod klucz. Firma pomaga w uzyskaniu finansowania dla przedsiębiorców.

Prawda, że proste ?

Co otrzymasz od firmy?

Jak zostać partnerem franczyzowym?

Dowiesz się na stronie:

coffeeshoppoland.pl

lub dzwoniąc pod numer:  573996732

 

*tekst dostarczony przez firmę Coffee Shop Poland

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook