Langos oferuje pierwszą w Polsce sieć franczyzową Food Trucków

26 kw. 2022

Własny biznes pod klucz, który jest stworzony po to byś mógł szybko zacząć prowadzenie własnej firmy i pełne wsparcie. Brzmi jak idealna koncepcja dla wielu osób, które chcą pracować dla siebie. Dzięki prostej formie, przyczepy gastronomicznej, możliwe jest szybkie przygotowanie biznesu pod klucz, a dołączenie do franczyzy Langos.pl zapewni Ci łatwe rozpoczęcie pracy.

Langos oferuje pierwszą w Polsce sieć franczyzową Food Trucków!

Foodtruck to coraz bardziej popularna forma prowadzenia własnego punktu gastronomicznego, ma bardzo wiele zalet począwszy od niskiej inwestycji, poprzez wygodną i elastyczną formę, aż po mobilność, która daje Ci więcej możliwości sprzedaży w najważniejszych punktach w Twoim mieście, tam gdzie nie każdy może dotrzeć z podobnym biznesem w formie stacjonarnej. Dzięki Langos możesz być tam, gdzie inni nie mogą!

Skorzystanie z oferty franczyzy daje Ci możliwość otrzymania wsparcia na każdym etapie inwestycji, przede wszystkim nie musisz się martwić o samą przyczepę, która możesz za pomocą haka podpiąć do swojego samochodu, wystarczy prawo jazdy kategorii B. Twój foodtruck zostanie wyposażony we wszystkie niezbędne sprzęty, które pozwolą Ci na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Każda przyczepa posiada niezbędne meble wraz z kącikiem sanitarnym oraz niezbędnymi instalacjami i certyfikatami bezpieczeństwa, oświetleniem, szafą odzieżową oraz ladą dla wygody w obsłudze klientów. Zależy nam na Twojej satysfakcji z prowadzenia swojej firmy, a także na zadowoleniu Twoich klientów, dlatego dbamy o odpowiedni sprzęt do wypieku wspaniałego langosza.

Wysoka jakość jest dla nas niezwykle istotna, dlatego pomożemy Ci w zakupie odpowiedniego towaru. Nie musisz się również martwić o formalności, pomożemy Ci w założeniu własnej firmy, dostaniesz od nas również pełną dokumentację sanitarną HACCP oraz GHP. Przeprowadzimy wszystkie niezbędne szkolenia, a przez cały okres współpracy damy Ci pełne wsparcie w zakresie marketingu i reklamy.

Program lojalnościowy pomoże Ci w prowadzeniu biznesu

Prowadzenie biznesu i przyciągnięcie klientów umożliwi Ci również program lojalnościowy w postaci karty „Lojalnościowych”, a także gadżety reklamowe jak leżaki i zewnętrzna flaga, która sprawi, że Twój foodtruck będzie doskonale widoczny z daleka. By zachować spójność wizerunku Twojej firmy zapewnimy również koszulki firmowe.

Bieżne w postaci foodtruck nie wymaga poszukiwania odpowiedniego lokalu, jest również świetna opcją dla osób szukających pomysłu na biznes nie wymagającego dużej inwestycji. Własną przyczepę gastronomiczną z Langos możesz mieć już od 20 000zł.

Dzięki naszemu doświadczeniu założenie firmy i jej prowadzenie nie będzie dla Ciebie żadnym problemem i szybko będziesz mógł się cieszyć z zysków, pomożemy Ci w wyborze najlepszej lokalizacji, których posiadamy ponad 200.

Skontaktuj się z nami, wejdź na www.langos.pl po więcej szczegółów.

Materiał partnera

Zobacz także katalog franczyzowy firmy Langos w FranczyzaInfo

Sprawdź nas także na Facebooku

FRANCZYZA INFO

Tagi:

Opublikowane przez: Sebastian Kaniewski
facebook