Legia Warszawa będzie rozwijać franczyzę?

25 sie 2021
źródło i foto: https://silesion.pl/

Jak podaje silesion.pl, Legia Warszawa będzie rozwijać franczyzę szkółek snookera. Ten utytułowany polski klub piłkarski uruchomi koncept Legia Snooker Schools, który będzie głównie kierowany dla najmłodszych, choć inicjator pomysłu podkreśla, że z sekcji będzie mógł skorzystać każdy - niezależnie od wieku. 

Sekcja Legia Snooker Schools ma powstać w miejscu funkcjonującej od 2015 roku akademii SnooKids, założonej przez Przemysława Kruka - byłego czołowego polskiego snookerzystę. A jej oferta ma się pojawić z początkiem września. Data startu szkółki pokrywa się z rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

Przeczytaj także: Inwestycja w edukację! Przegląd franczyz

Baza ośrodków snookera Legi Warszawa ma być regularnie rozbudowywana a kolejne punkty mają się pojawiać we współpracy z podmiotami, które będą gwarantować odpowiednią infrastrukturę i opiekę nad zawodnikami. Rozrost strukturalny Legia Snooker Schools będzie się odbywać się na zasadach zbliżonych do franczyzy - podaje portal silesion.pl.

LegiaSchools.pl to miejsce, które jest stworzone, aby różne dyscypliny sportu mogły rozwijać się jeszcze dynamiczniej dzięki ogromnej rozpoznawalności i jakości marki Legii Warszawa. Cieszymy się, że snooker dołącza do naszej rodziny mówi członek zarządu Legia Schools Marcin Harasimowicz. – Jestem pewien, że współpraca z partnerem mającym bogate doświadczenie i rozwinięte struktury wypromuje tę dyscyplinę na większa skalę i podwyższy poziom zawodników  przyznaje Harasimowicz.

– Kiedy najlepsze łączy się z najlepszym, to powinno wyjść z tego coś dobrego – dodaje Przemysław Kruk. – Jako jedni z nielicznych na świecie posiadamy kompleksową ofertę i odpowiednio dostosowany sprzęt dla pasjonatów snookera w każdym wieku. Od pięciolatków, przez dzieci starsze, młodzież i dorosłych aż po seniorów – zapewnia Przemysław Kruk.

W Legii Warszawa najważniejsza jest dla nas jakość organizacji i szkolenia. Zapewniamy profesjonale wsparcie logistyczne i promocyjne. Uczestnicy Legia Snooker Schools mogą dodatkowo liczyć na takie atrakcje jak bezpłatne wejście na wybrane mecze Legii Warszawa, spotkania z piłkarzami, udział w eventach, letnich i zimowych obozach Legia Schools, zwiedzanie naszego stadionu i muzeum oraz wiele innych mówi prezes Legia Soccer Schools Adam Orlikowski.

Główny ośrodek Legia Snooker Schools mieści się na Chomiczówce, na warszawskich Bielanach. Wyposażony jest w  trzy pełnowymiarowe, 12-stopowe stoły do snookera oraz dwa stoły 10-stopowe o obniżonej wysokości. Zainteresowani zajęciami będą mieli do wyboru zajęcia grupowe, indywidualne. Przewidziane jest także wprowadzenie okresowych karnetów.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook