Lewiatan podsumowuje 2020 rok - 150 nowych sklepów!

21 gru 2020
źródło: dh

Sieć franczyzowych sklepów Lewiatan podsumowuje 2020 rok. W tym ciężkim dla gospodarki czasie, Lewiatan uruchomił 150 nowych sklepów. Najnowsze z nich pojawiły się na mapie Polski jeszcze w grudniu. Nowo otwarte sklepy obejmują różne formaty.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 2020 rok - żniwa dla punktów kurierskich?

 

Najnowsze sklepy pod szyldem Lewiatan otworzono w miejscowościach takich jak: Rybno. Gościszów, Nysa oraz Brzeg. Sklep w Nysie, zlokalizowany jest w Galerii Handlowej i zajmuje 395 metrów kwadratowych.

 – Ten rok jest wyjątkowy pod wieloma względami. Na szczęście duża część przedsiębiorców na przekór przeciwnościom patrzy w przyszłość z optymizmem. Przykładem takiego myślenia są franczyzobiorcy Lewiatana, którzy w tym roku na samych Kujawach otworzyli 12 sklepów. Kolejne trzy zostaną otwarte do końca roku. Łącznie w centralnej Polsce mamy już 382 sklepy. W okresie gorącej dyskusji o wadach i zaletach franczyzy chciałbym podkreślić, że w Lewiatanie jesteśmy dumni z tego, że na rozwój biznesu i otwarcie kolejnych sklepów decydują się ci, którzy współpracują z nami od dawna. Otwarcie supermarketu w Rybnie jest tego doskonałym przykładem - mówi Jarosław Mosakowski Prezes spółki regionalnej Lewiatan Kujawy.

- Od czterech lat prowadzimy sklepy pod marką Lewiatan. Nowy supermarket w Rybnie to nasz trzeci sklep zrzeszony w sieci Lewiatan. W naszej okolicy brakowało supermarketu spożywczego, który spełniałby oczekiwania lokalnej społeczności. Teraz klienci mają bogaty wybór 30 tys. produktów, w tym pełną gamę wyrobów świeżych pochodzących od lokalnych dostawców, jak pieczywo, wyroby cukiernicze czy garmażerka. Do tego w ofercie zawsze świeże owoce i warzywa. Nowością jest Bistro Cafe, w którym można napić się aromatycznej kawy i zjeść coś na szybko  – mówi Bożena Papierowska, właścicielka supermarketu Lewiatan w Rybnie. 

Polska Sieć Handlowa Lewiatan to jedna najbardziej rozpoznawalnych marek sklepów detalicznych na polskim rynku. Obecnie na terenie całej Polski zrzesza ponad 3200 placówek handlowych zatrudniających 30 000 pracowników. W 2019 roku PSH Lewiatan zajęła 7. miejsce w rankingu „Największych pracodawców” Rzeczpospolitej.

***

Polecamy także:

Kto jest największym franczyzobiorcą marki Subway w Polsce?

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook