Lewiatan propaguje #ZostańWDomu

18 kw. 2020
źródło: materiały prasowe

Sieć Lewiatan zachęca swoich klientów do odpowiedzialnego zachowania w sytuacji pandemii koronawirusa i propaguje hasztag: #ZostańWDomu.

Lewiatan przekonuje, że w domu można robić wiele ciekawych i kreatywnych rzeczy. A w dodatku bezpiecznie i nie narażając swojego życia. Sieć zaprasza na swój kanał kulinarny oraz organizuje drugą odsłonę konkursu kulinarnego dla klientów.

Przed Wielkanocą Lewiatan zorganizował konkurs dla internautów pod hasztagiem: #ZostańWDomu i gotuj z Lewiatanem. Akcja miała na celu zachęcenie klientów do pozostania w domach oraz pokazanie, że ten wolny czas można poświęcić na rodzinne gotowanie. Zainteresowanie konkursem okazało się na tyle duże, że sieć zdecydowała się na kontynuację zarówno konkursu i uruchomienie drugiej edycji. Dodatkowo sieć dalej będzie prowadzić komunikację w mediach społecznościowych, wokół bezpiecznych zachowań w czasie pandemii.

Zainteresowanie konkursem było ogromne. W setkach domów powstały pyszne dania, które nasi klienci przygotowali z bliskimi, przy okazji miło spędzając wspólnie czas. Bardzo nas cieszy tak pozytywny odbiór naszej akcji - klienci pokazali, że naprawdę odpowiedzialnie podchodzą do przestrzegania obostrzeń związanych z epidemią i zostają w domachpodkreśla Marcin Poniatowski, członek Zarządu Lewiatan Holding S.A.

Umiejętności kulinarne klienci mogą także doskonalić, dzięki kanałowi  w serwisie YouTube - "Gotuję z Lewiatanem”. Na internautów czekają tam przepisy na różne dania oraz możliwość udziału w konkursie z nagrodami.

Polska Sieć Handlowa Lewiatan to jedna z najbardziej znanych marek franczyzowych na polskim rynku. Obecnie na terenie całej Polski zrzesza ponad 3 200 sklepów.

 

***

Polecamy także:

Sieć Lewiatan dołącza do pomocy polskim szpitalom!

Sieć Lewiatan dołącza do pomocy polskim szpitalom!

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook