Lewiatan przegrywa z Biedronką! Helen Doron rośnie! - flesz tygodnia

17 wrz 2021

Kolejne franczyzowe placówki Helen Doron, mBank i ORLEN na mapie Polski! Dwie znane "fit" sieci nawiązały współpracę! Lewiatan przegrał z Biedronką! To jest najnowszy flesz tygodnia! Przeczytaj w skrócie!

1. Franczyzowy ORLEN w Kielcach!

Dawna kielecka Perła zmienia się w ORLEN, który będzie działał w formacie Stop Cafe. Stacja przechodzi rebranding i działa w ramach umowy franczyzowej.

zdjęcie ilustracyjne

2. Lewiatan przegrywa z Biedronką!

Sklep Lewiatan w Lasowicach, dzielnicy Tarnowskich Gór, który był prowadzony w ramach franczyzy, zostanie zlikwidowany. Właścicielom sklepu udało się popracować jedynie 1,5 roku. O likwidacji Lewiatana poinformowało kierownictwo. Przyczyną zamknięcia sklepu, jest nowa Biedronka, która pojawiła się w sąsiedztwie.

Właśnie jako mały przedsiębiorca nie jesteśmy w stanie walczyć z wielkimi sieciami handlowymi, a w szczególności nie jesteśmy w stanie wygrać walki handlowej z największą portugalską siecią, jaka się otworzyła w ostatnim czasie blisko osiedla. Z tego powodu podjęliśmy niezwykle dla nas trudną decyzję o likwidacji sklepu  - czytamy w komunikacie.

Ile kosztuje franczyza sklepu Lewiatan?

3. FIT CAKE i Studio Figura nawiązują współpracę!

Studio Figura i Fit Cake w Białymstoku nawiązały współpracę na poziomie lokalnym. W planach jest także rozszerzenie jej o zasięg ogólnopolski. Pierwsza wspólna akcja firm to Dni Otwarte w Studio Figura. Trening i zdrowy poczęstunek odbywał się wczoraj oraz będzie możliwy jeszcze dzisiaj (16 i 17 września).

- Zdecydowaliśmy się na tzw. cross branding ponieważ niemal we wszystkim jest nam po drodze - mówi Rafał Kościuk, właściciel systemu franczyzowego Fit Cake. - Naszym celem jest promocja zdrowego stylu życia i uświadomienie osób, które pracują nad swoją sylwetką, że do sukcesu potrzebują zarówno dobrze zaprogramowanych treningów jak i odpowiedniej diety. Jeśli pominą jeden z tych aspektów nie uzyskają oczekiwanych rezultatów. Nasze oferty się uzupełniają.  (zachowano pisownię oryginalną)

4. Nowa placówka pod szyldem Helen Doron English!

Sieć Helen Doron English Polska otworzyła kolejną placówkę, która działa w modelu franczyzowym - poinformowała sieć na swoich mediach społecznościowych.

helen doron english

5. Kolejny partnerski mBank!

mBank również świętuje nowe otwarcie. Partnerska placówka została otwarta w Kalwarii Zebrzydowskiej.  Sieć zapowiedziała także kolejne otwarcia.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook