Lody Ekipy wracają do sklepów! Czy uda im się powtórzyć sukces?

27 kw. 2022

Lody Ekipy produkowane przez firmę Koral wrócą do sprzedaży w sklepach w dwóch nowych smakach - sorbecie jabłkowym i lodach pomarańczowych w polewie o smaku gumy balonowej ze strzelającym cukrem. Tęskniliście?

Lody Ekipy wracają do sklepów w nowej odsłonie! Powtórzą ubiegłoroczny sukces?

Lody Ekipy były najpopularniejszymi lodami sezonu 2021. Koral dzięki wypuszczeniu tego produktu na rynek stał się liderem sprzedaży lodów na patyku. Ubiegłoroczna kampania promocyjna tego produktu okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę i ciekawe, czy firma będzie w stanie teraz powtórzyć swój sukces sprzed roku.

- Lodów Ekipa nie mogło zabraknąć w sezonie 2022 bo czekają na nie fani w całej Polsce. Stały się bardzo popularne już od samego początku uruchomienia sprzedaży - w marcu i kwietniu, kiedy było jeszcze dosyć zimno, ale ich sprzedaż paradoksalnie wciąż rosła niezależnie od prognoz pogodowych. Dlatego w tym roku już na początku sezonu oferujemy naszym konsumentom powrót kultowych Lodów Koral-Ekipa w dwóch, nowych, sorbetowych smakach: jabłko i pomarańcza niezmiennie z ulubioną polewą o smaku gumy balonowej i strzelającym cukrem - dla tegorocznych smaków będzie ona tym razem w kolorze ciemno turkusowym. Ostatni rok oprócz mierzenia się z kolejną falą pandemii upłynął również pod presją sprostania ogromnemu popytowi na lody Koral-Ekipa. W tym roku jesteśmy jeszcze lepiej przygotowani na podobne, a nawet większe zainteresowanie - podkreślił dyrektor marketingu Koral, Piotr Gąsiorowski, cytowany przez dlahandlu.pl.

Lody Ekipy dostępne są m.in. w sieci sklepów Żabka. A teraz przyznawajcie się - kto z was jest fanem tego produktu i już nie może doczekać się wprowadzenia do sprzedaży nowych smaków lodów? Dawajcie nam znać w komentarzach!

Zobacz także: 6000 franczyzobiorców prowadzi sklepy Żabka w 950 miejscowościach!

Sprawdź nas także na Facebooku

FRANCZYZA INFO

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Sebastian Kaniewski
facebook