Magda Gessler rozwija kolejny koncept franczyzowy!

29 paź 2020
źródło: materiały prasowe

Magda Gessler rozwija kolejny franczyzowy koncept. Tym razem jest to sieć kawiarni pod szyldem Ice Queen Cafe. Pierwsze miejscowości w których pojawiły się nowe miejsca to Gdańsk (ul. Obrońców Wybrzeża 4D) i Jarosław (ul. Opolska 10). Do końca roku planowane są otwarcia kolejnych m.in. w Rzeszowie i Zielonej Górze.

- Ice Queen Cafe to moja propozycja dla każdego, kto czuje siłę przedsiębiorcy, ale wolałby bazować na bezpiecznym i sprawdzonym biznesie. Ryzyko w przypadku franczyzy nie jest tak duże, jak wtedy gdy zakładamy własny interes, natomiast sukces może okazać się znacznie większy! W obliczu zmieniających się trendów i niepewnej sytuacji na rynku, wsparcie franczyzodawcy może okazać się bezcenne. Wierzę, że doświadczenie i wiedza są w stanie zakiełkować w każdym kto otrzyma profesjonalne wsparcie oraz znak jakości - mówi Magda Gessler.

Kawiarnie Ice Queen Cafe mają oferować klientom nie tylko kawę. Franczyzowe lokale będą oferować klientom również szereg produktów słodkich, takich jak ciastai desery.  Menu może być także powiększane o propozycje sezonowe.

- Kawiarnie Ice Queen Cafe to oferta skierowana do Franczyzobiorców, którzy chcieliby rozpocząć gastronomiczny biznes pod czujnym okiem Magdy Gessler - czytamy w komunikacie prasowym.

Znana restauratorka prowadzi już sieć franczyzowych lodziarni, teraz koncept został rozszerzony o format kawiarni.

***

Polecamy także:

Biedronka ma pierwszego franczyzobiorcę!

Biedronka ma pierwszego franczyzobiorcę!

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook