Majowka 2022: W jakich godzinach będą otwarte sklepy?

30 kw. 2022

Majówka coraz bliżej, w związku z czym coraz częściej zastanawiamy się na temat tego, w jakich godzinach będą otwarte sklepy w tym czasie. Postanowiliśmy wyjść wam z pomocą i przygotowaliśmy specjalną ściągę dla was, z której dowiecie się w jakich godzinach będą otwarte w majówkę takie sklepy jak między innymi Carrefour, Żabka i Lidl. Jesteście ciekawi? Jeśli tak, to zapraszamy do lektury naszego artykułu!

Majówka 2022 coraz bliżej. Jak będą otwarte sklepy w tym czasie?

Sieć sklepów Carrefour nie zmienia godzin otwarcia swoich sklepów w okresie majówki. Tym samym wszystkie markety będą normalnie otwarte zarówno 30 kwietnia jak i 2 maja. W dniach 1 i 3 maja sklepy pozostaną zamknięte - ewentualne otwarcie franczyzowych sklepów w dniach 1 i 3 maja będzie zależało od decyzji poszczególnych franczyzobiorców. Nie ma tutaj z góry nałożonego ograniczenia, więc warto o tym wiedzieć, bo Majówka już tuż, tuż.

Sklepy Lidl Polska będą otwarte w standardowych godzinach 30 kwietnia jak i w ponidziałek 2 maja. W niedzielę (1 maja) i wtorek (3 maja) sklepy będą jednak nieczynne. Tak samo będzie wyglądało to w sklepach sieci Kaufland.

W których sklepach będzie zatem możliwe zrobienie zakupów w okresie majówkowym? Przede wszystkim w Żabce, która 1 i 3 maja br. będzie otwarta, w zależności oczywiście od konkretnych franczyzobiorców. Informację o godzinach otwarcia poszczególnych sklepów możecie sprawdzić w danych placówkach oraz w aplikacji Żappka. Ponadto, w okresie majówkowym otwarte będą sklepy PSH Lewiatan, analogiczna sytuacja jak w sklepach Żabki - o godzinach otwarcia zadecydują poszczególni franczyzobiorcy.

Generalnie polecamy wam zatem zrobienie zakupów nieco wcześniej, bo jak sami widzicie - w przeciwnym razie będziecie zdani na łaskawość franczyzobiorców Żabki i Lewiatana. Życzymy wam miłego wypoczynku!

Zobacz także: 6000 franczyzobiorców prowadzi sklepy Żabka w 950 miejscowościach!

Sprawdź nas także na Facebooku

FRANCZYZA INFO

Tagi:

Opublikowane przez: Sebastian Kaniewski
facebook