Makro rozpoczyna szkolenia dla przedstawicieli handlowych

19 maj 2022

W kwietniu bieżącego roku grupa Makro Polska uruchomiła specjalny program rozwoju - Akademia Handlu Detalicznego, który jest w głównej mierze skierowany do przedstawicieli handlowych. Głównym celem całego programu jest wsparcie uczestników w budowaniu praktycznej wiedzy dotyczącej sektora handlu detalicznego, co ma umożliwić firmie stały rozwój biznesu swoich klientów.

Makro uruchamia specjalną Akademię Handlu Detalicznego

Akademia Handlu Detalicznego jest kompleksowym programem szkoleniowym, skierowanym do sił sprzdaży, czyli osób, które na co dzień pracują z klientami detalicznymi. Uczestnicy w ramach realizowania modułów Akademii Makro będą zdobywali wiedzę z różnych dziedzin handlu detalicznego - dowiedzą się jak wspierać rozwój franczyzy oraz w jaki sposób identyfikować potencjał franczyzowy.

Cały program Akademii został podzielony na trzy różne poziomy - brąz, srebro oraz złoto, a każdy z poziomów ma 2 rozdziały - "Jak efektywnie prowadzić sklep" i "Identyfikacja potencjału i rozwój biznesu klienta".

Głównym celem firmy Makro Polska po uruchomieniu programu Akademii jest ułatwienie wszystkim uczestnikom mżliwości zdobywania wszelkiej wiedzy o handlu detalicznym w efektywny sposób.

Zobacz także: 6000 franczyzobiorców prowadzi sklepy Żabka w 950 miejscowościach!

Sprawdź nas także na Facebooku

FRANCZYZA INFO

Tagi:

Opublikowane przez: Sebastian Kaniewski
facebook