Marka Verle Home widziana okiem partnera

14 lip 2022

Zna potrzeby klienta, dlatego stawia na stylowy design i wysoką jakość, a w tym roku zdecydował się rozpocząć współpracę z marką Verle Home. Poznajcie Krystiana Dzido, właściciela studia Deka w Krakowie – najnowszego partnera Verle.

Studio mebli Deka powstało 3 lata temu, ale Ty w branży jesteś już o wiele dłużej.

Krystian Dzido: Dokładnie tak, studio Deka w Krakowie powstało w maju 2019 roku, niedawno więc świętowaliśmy jego 3 „urodziny”. Osobiście jednak projektowaniem kuchni zajmuje się już 10 lat. Wcześniej pracowałem dla znanej sieci sprzedaży mebli. Posiadając duże doświadczenie, wiele znajomości oraz stałych klientów, nie miałem problemów z podjęciem decyzji o rozpoczęciu własnej działalności.

Krystian Dzido, właściciel i projektant, Studio Verle w Krakowie

Nie można więc odmówić Ci znajomości branży. Dlaczego w tym roku zdecydowałeś się na poszerzenie oferty swojego salonu o asortyment marki Verle Home?

K.D.: Wprowadziliśmy do sprzedaży ofertę Verle Home ze względu na wysoką jakość produktów, nowoczesny design oraz krótkie terminy realizacji. Przy podejmowaniu decyzji o włączeniu do sprzedaży asortymentu nowej marki zależało nam na tym, aby produkt był fabryczny i posiadał 5 lat gwarancji. Oferta Verle dodatkowo jest bardzo rozbudowana, co spełnia oczekiwania zarówno projektantów, jak i klientów.

W jaki sposób nawiązał się kontakt pomiędzy studiem a marką Verle?

K.D.: Kontakt z marką rozpoczął się z naszej inicjatywy. Od dłuższego czasu marka Verle jest coraz bardziej rozpoznawana i słyszałem wiele pozytywnych opinii na jej temat od znajomych z branży. Wyszukałem kontakt do przedstawiciela i zwyczajnie wykonałem telefon.

Jakie dostrzegasz korzyści ze współpracy z marką Verle?

K.D.: Przede wszystkim nasi klienci poszukują mebli wysokiej jakości, a produkty Verle idealnie wpisują się w zakres ich wymagań. Poza tym, dzięki współpracy możemy rozwijać swoje umiejętności oraz poszerzać wiedzę. Często organizowane są dla nas szkolenia oraz wyjazdy na targi meblowe. Na co dzień otrzymujemy też wsparcie w zakresie sprzedaży i marketingu. W razie problemów zawsze możemy liczyć na natychmiastową pomoc.

Jak przekonałbyś osoby, które rozważają otwarcie własnego salonu meblowego, do tego że warto to zrobić?

K.D.: Praca w studiu kuchennym jest niezwykle satysfakcjonująca. Najciekawsze w niej jest to, że każdy klient to zupełnie inny projekt. Codziennie spotykamy się różnymi wymaganiami, którym musimy sprostać. Tu nie ma miejsca na monotonię. Zawsze dzieje się coś ciekawego i każdego dnia można spotykać wielu wspaniałych ludzi. A dzięki możliwości współpracy z marką Verle, nawet jeżeli dopiero wchodzimy na rynek, bez doświadczenia i kontaktów, otwiera się przed nami okazja do realizacji swoich marzeń o własnym biznesie, na który tak naprawdę dostajemy gotową receptę.

A z punktu widzenia klienta – dlaczego warto akurat Wam powierzyć urządzanie domowych wnętrz?

K.D.: W salonie Deka panuje wyjątkowa atmosfera. Wszystkich naszych klientów traktujemy jak przyjaciół, którym chcemy pomóc spełnić marzenia o stylowych wnętrzach. Meble projektujemy tak, jakbyśmy zamawiali je do własnych mieszkań. Kolejną kwestią, na którą kładziemy nacisk, jest obsługa posprzedażowa. W momencie, gdy pojawia się problem (nawet po okresie gwarancji), nigdy nie zostawiamy naszych klientów bez pomocy.

Czujesz się spełniony zawodowo, prowadząc studio mebli kuchennych?

K.D.: Bezsprzecznie! Praca to moja pasja, a jej efekty są bardzo klarowne. Każdy zadowolony klient wywołuje dumę i daje poczucie, że spełniło się czyjeś marzenia.

materiał partnera

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Sebastian Kaniewski
facebook