McDonald's otworzył 500. restaurację w Polsce!

16 maj 2022

Sieć McDonald's po 30 latach działalności w naszym kraju otworzyła właśnie 500. restaurację w Polsce! 13 maja 2022 roku powstał jubileuszowy lokal przy ulicy Piłsudskiego 46 w Wyszkowie. Tym samym sieć może pochwalić się imponującą liczbą lokali na terenie naszego kraju.

McDonald's otworzyło 500. restaurację w Polsce!

Przypomnijmy, że pierwsza restauracja sieci McDonald's powstała w Polsce 17 czerwca 1992 roku. Po 30 latach sieć może już pochwalić się liczbą 500 restauracji w całym kraju. Lokal, który powstał w Wyszkowie przy ulicy Piłsudskiego 46 jest tym samym 98 restauracją w województwie mazowieckim. Z pewnością jest to imponująca liczba, którą można się pochwalić.

Restauracja będzie zarządzana przez franczyzobiorcę Kristofa Hanko, który prowadzi już 15 lokali sieci! - Niezwykle się cieszę, że to właśnie jedna z moich restauracji jest 500-tnym lokalem w Polsce. Na dodatek w 30-tym roku obecności firmy and Wisłą. W moich restauracjach na Mazowszu zatrudniam już 1100 pracowników. W Wyszkowie znajdzie pracę kolejne 60 osób - tłumaczy franczyzobiorca, cytowany przez serwis retailnet.pl.

Restauracja w Wyszkowie została zaprojektowana w stylu Luna - wewnątrz lokalu dostępnych jest 112 miejsc siedzących oraz 66 miejsc w ogródku. Lokal posiada oczywiście takżę linię McDrive, z której mogą korzystać kierowcy. 500-tna restauracja McDonald's została także wyposażona w innowacyjne rozwiązania, które umożliwiają znaczące zredukowanie zużycia energii elektrycznej.

Zobacz także: 6000 franczyzobiorców prowadzi sklepy Żabka w 950 miejscowościach!

Sprawdź nas także na Facebooku

FRANCZYZA INFO

Tagi:

Opublikowane przez: Sebastian Kaniewski
facebook