Mini Donuts King - franczyza food truck pomysłem na biznes

20 sie 2020
artykuł partnerski

Szukasz pomysłu na własny biznes? Mini Donuts King to ciekawa propozycja dla każdego! Codzienna rutynowa praca i niesatysfakcjonujące zarobki przytłaczają wiele osób, które skrycie marzą o założeniu własnej firmy. Co zatem stoi na przeszkodzie? Strach, niepokój czy brak inwencji? Rozwiązaniem może okazać się własna filia Mini Donuts King, czyli food trucka oferującego znane na całym świecie amerykańskie donuty, choć to niejedyna pozycja w menu. Cały biznes opiera się o współpracę w ramach franczyzy.

Parę słów na temat donutów

Większość osób zapewne kojarzy donuty z amerykańskich produkcji. Donuty, czyli inaczej pączki z dziurką serwowane są w USA od lat, gdzie można je spotkać m.in. w restauracjach czy na ulicach. Ich popularność nie jest zaskakująca, ponieważ kto z nas oparłby się takim pysznościom? Wypiekane produkty są świeże, chrupiące i doskonałe w smaku. Dlaczego więc nie serwować ich w kraju? Stąd też pojawił się pomysł na Mini Donuts King w Polsce. Decydując się na współpracę nie tylko zadbasz o podniebienia rodaków, ale także spełnisz marzenie o dochodowym, a przede wszystkim własnym biznesie.

Mini Donuts King - franczyza food truck pomysłem na biznes

Jakie warunki współpracy oferujemy?

W naszej ofercie można znaleźć dwa główne modele franczyzy. Pierwszym jest przyczepa z przekąskami tzw. food truck, a drugi to wyspa w centrum handlowym. Oba warianty można dostosować do własnych możliwości i potrzeb. Wszystko to dzięki temu, że staramy się być firmą elastyczną i otwartą na propozycje naszych franczyzobiorców. Przez cały okres współpracy oferujemy wsparcie, szkolenia oraz doradztwo. Dodatkowo również mamy świadomość, iż nie każdy dysponuje odpowiednimi środkami na zakup i utrzymanie wyspy czy food trucka. Dlatego wychodząc temu na przeciw, oferujemy dogodne warunki umowy leasingowej. Wtedy więc jedynie niewielki wkład własny wnoszony na początku dzieli nas od podjęcia współpracy.

Co oferuje Mini Donuts King?

Poza zaopatrzeniem w obowiązkowe minimum jakim jest wyspa lub przyczepa, otrzymasz od nas również sprzęt niezbędny do produkowania wyrobów, zapewniający najlepsze efekty pracy. W swojej ofercie oprócz donutów posiadamy pyszną kawę oraz klasyk z USA, czyli popcorn, a także typowe amerykańskie tosty czy wspaniałe lody z dodatkami.  Jesteśmy pewni, że szerokim wachlarzem asortymentu dostosujemy się do Twoich potrzeb. Na naszej stronie www.minidonutsking.pl możesz dodatkowo zapoznać się z informacjami na temat wyrobu wszystkich produktów. Dowiesz się także, ile wynoszą wydatki i zyski, a wszystko opisane jest w sposób jasny i zrozumiały.

Możliwości współpracy w ramach franczyzy

Ważnym elementem jest fakt, że sam decydujesz, gdzie zlokalizujesz swój punkt Mini Donuts King. W razie braku pomysłów chętnie podpowiemy, które centra handlowe idealnie nadadzą się do tego, aby powstała w nich nasza wyspa. Jeśli jednak wolisz niezależność, lepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie inwestycja w food truck. Przyczepa Mini Donuts King dostosowana jest do całorocznego wykorzystania, więc bez względu na pogodę możesz być częścią wszelkich imprez plenerowych czy miejsc rekreacyjnych. Wybór więc należy tylko do Ciebie.

Zalety dołączenia do rodziny Mini Donuts King

Stając się częścią Mini Donuts King, zyskasz nie tylko własną firmę, ale także stały dochód oraz cel w życiu. Dodatkowo rozwiniesz swoją wiedzę, zdobędziesz doświadczenie i poznasz świat biznesu od środka. Wybierając konkretną formę współpracy, zadbasz o swoje własne potrzeby i wymagania. Dodatkowo sam decydujesz jaką formę finansowania wybierasz.

Oferując klientom pyszne i znane amerykańskie donuty staniesz się rozpoznawalny i lubiany! Każdy bowiem kocha amerykańskie pyszności, które są modne i po prostu doskonałe!

Wchodząc na stronę www.minidonutsking.pl osobiście przekonasz się, jak ciekawe i atrakcyjne warunki współpracy przygotowaliśmy.

 

***

Polecamy także:

Krowa w waflu - niezwyczajna franczyza lodowa!

Krowa w waflu - niezwyczajna franczyza lodowa!

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook