Mobilna i stacjonarna franczyza Dream Body Premium EMS - przyszłość usług prozdrowotnych

14 gru 2021
artykuł sponsorowany

Szukając pomysłu na własny biznes i stabilność finansową, warto rozważyć franczyzową markę, która zapewni pewny start. Od kilku lat w Polsce prężnie rozwija się sektor treningów personalnych z zastosowaniem elektrostymulacji mięśniowej. Jak pokazują raporty i badania, w dobie pandemii społeczeństwo postawiło na zdrowie i ruch, które je wspomaga. Dlatego inwestycja w sektor prozdrowotny, jakim jest Dream Body Premium EMS to bezpieczny biznes na długie lata.

Firma działa w oparciu o dwa systemy: stacjonarny oraz mobilny. Jakie daje to korzyści? Przede wszystkim nie musimy obawiać się ograniczenia swojej działalności. Możemy prowadzić biznes z minimalnym wkładem własnym oraz uniknąć dodatkowych kosztów, jakie generuje na przykład opłata za czynsz. Jeśli jednak chcemy i możemy działać stacjonarnie, usługi mobilne rozwiną ofertę skierowaną do klientów. Ci natomiast, gotowi są zapłacić dużo wyższą stawkę, realizując trening we własnym domu czy firmie, oszczędzając swój cenny czas. Sam trening to zaledwie 20 minut, to właśnie dlatego w dzisiejszym zabieganym świecie, staje się jednym z najbardziej popularnych form ruchu.

Poznajmy bliżej franczyzę Dream Body Premium EMS! 

Na czym polega Państwa koncept biznesowy? Czym się wyróżnia na rynku? 

Dream Body Premium EMS: Franczyzowy koncept studiów treningowych z wykorzystaniem bezprzewodowej technologii EMS - tak można jednym zdaniem opisać Dream Body Premium EMS. Jesteśmy najstarszą franczyzą EMS w Polsce i jako jedyni dajemy szansę wieloetapowego rozwoju naszym franczyzobiorcom w strukturach firmy. 

Każdy kto dołącza do Dream Body Premium EMS, może poza prowadzeniem własnego studia, budować własną podsieć franczyzobiorców i generować swój dochód pasywny. Chcemy, aby marka się dynamicznie rozwijała, a nasi partnerzy na bazie zdobytego przez nas doświadczenia i wypracowanego brandu, stawali się szerokorozumianymi przedsiębiorcami. Z uwagi na fakt, że urządzenia dedykowane dla Dream Body są w pełni bezprzewodowe, przyszły franczyzobiorca może prowadzić swój biznes całkowicie mobilnie bez inwestowania w lokal lub stacjonarnie, a także może wprowadzić do swojej oferty połączenie treningów EMS na miejscu i z dojazdem do klienta. Jako pierwsi w Polsce daliśmy taką możliwość w obszarze treningów EMS.

Mobilna i stacjonarna franczyza Dream Body Premium EMS - przyszłość usług prozdrowotnych

A na czym polega trening Dream Body EMS? Czy na rynku działają firmy, które oferują podobny trening? Jak duża jest konkurencja? 

Trening Dream Body EMS to forma treningu personalnego z zastosowaniem elektrostymulacji mięśniowej. Pozwala ona na jednoczesne zaangażowanie do pracy większej grupy mięśni, w tym mięśni głębokich oraz skrócenie całej jednostki treningowej do zaledwie 20 minut, z zachowaniem tych samych efektów jakie daje godzinny trening. Technologia EMS rozwija się w Polsce w zawrotnym tempie ze względu na oszczędność czasu jaką generuje. Jak wiemy, czas obecnie to wartość nie do przecenienia, stąd tak duże zainteresowanie wśród klientów studiów.

Dream Body Premium EMS z uwagi na strukturę i zaproponowany model działania nie ma na rynku bezpośredniej konkurencji.

Urządzenia bezprzewodowe pozwalają na realizację treningów w terenie, w domu, w firmie klienta no i oczywiście w dedykowanym studiu, jednak sam trening nie jest w żaden sposób ograniczony. Nie jesteśmy połączeni żadnym przewodem z maszyną, możemy bez komplikacji zastosować dodatkowy lekki sprzęt fitness.

Jakie są warunki współpracy franczyzowej z Państwem?

Tak jak wspomniałam powyżej, działamy w oparciu o dwa systemy: stacjonarny i/lub mobilny. Koszt generuje forma współpracy jaką wybieramy. Średnia zysków w naszych klubach to kilkanaście tysięcy złotych w zależności od wybranego formatu Każdy z naszych franczyzobiorców otrzymuje na start dodatkowo podstawowe wyposażenie od marki Tiguar (kettlebells, stepy, maty itp.), szkolenie wprowadzające prowadzone przez szkoleniowca sieci Sebastiana Goszcza z Espresso Fitness Business Solutions, szkolenie trenerskie oraz szereg kursów i spotkań na późniejszych etapach prowadzenia biznesu. Standardem u nas jest także obsługa marketingowa: franczyzobiorca otrzymuje dedykowaną dla niego stronę internetową oraz aktywne wsparcie w prezentacji swojego studia w sieci.

Kto może zostać franczyzobiorcą? Jakie warunki trzeba spełnić? 

Franczyzobiorcą może zostać tak naprawdę każdy, kto marzy o rozwoju w branży prozdrowotnej.

Nie wymagamy fitnessowego doświadczenia, ponieważ szkolimy naszych partnerów od podstaw i wspieramy na każdym etapie tworzenia ich biznesu.

W jakich lokalizacjach szukają Państwo partnerów? 

Szukamy partnerów na terenie całego kraju, a także wychodzimy z naszą marką poza Polskę. Można o nas usłyszeć między innymi na Litwie, Łotwie, w Czechach, Słowacji  czy na Węgrzech.

Ile placówek obecnie liczy Państwa sieć? Ilu franczyzobiorców może do niej dołączyć? 

Pod wspólnym brandem otwarto w Polsce ponad 32 studia stacjonarne, pojawiły się też projekty mobilne i studia partnerskie sieci. Rynek zarówno w Polsce, jak i zagranicą jest otwarty na kolejne lokale pod szyldem Dream Body Premium EMS, zwłaszcza teraz, gdy pandemia uświadomiła społeczeństwu, jak ważny jest ruch i dbanie o zdrowie. 

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z opiekunem franczyzobiorców:

Mail: franczyza@dreambody.studio

Telefon: 571 098 049 

www.dreambody.studio

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook