Mobilna Żabka - nowy koncept sklepów w fazie testów!

02 sie 2021
źródło: materiały prasowe

Mobilna Żabka to nowy koncept sklepów. Żabki w nowej formule pojawią się m.in. na koncertach, festiwalach, wydarzeniach sportowych czy targach. Sieć nie wyklucza, że w przyszłości mobilne Żabki mogą pojawić się także w okolicach szkół i uczelni, a w sezonie urlopowym w miejscowościach letniskowych.

Pierwsza mobilna Żabka pojawiła się w strefie gastronomicznej Wrocław Tattoo Konwent. Wydarzenie odbywało się na Stadionie Wrocławskim w dn. 31 lipca – 1 sierpnia br.

Sklepy Żabka są obecne zarówno w dużych aglomeracjach, jak i małych miejscowościach. Staramy się być jak najbliżej naszych klientów, dlatego tworzymy nowe rozwiązania, umożliwiające im skorzystanie z naszej oferty także w miejscach, w których spędzają oni wolny czas. Nowy koncept jest mobilny, a to oznacza, że stoisko jest montowane na czas eventu i demontowane po jego zakończeniu, by mogło funkcjonować na kolejnych wydarzeniachmówi Adam Manikowski, Dyrektor Zarządzający Żabka Polska.

W ofercie mobilnej Żabki znajdują się hot dogi oraz burgery w różnych rodzajach, kanapki Tomcio Paluch lub sałatki Dobra Karma. W "przyczepowym" sklepie dostępna jest także kawa na wynos.

Dzięki zastosowaniu mobilnych, zmiennych, łatwo adaptowalnych elementów wyposażenia, asortyment w mobilnych Żabkach podczas kolejnych eventów będzie dobierany indywidualnie, na podstawie profilu wydarzenia oraz profilu klienta. Po zakończeniu Wrocław Tattoo Konwent, mobilna Żabka będzie testowana na kolejnych wydarzeniach w całej Polsce - czytamy w dostarczonym komunikacie.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook