Multi Ice Group rozszerza ofertę franczyz!

01 gru 2021
artykuł sponsorowany

Multi Ice Group to firma, która od 18 lat z powodzeniem rozwija marki franczyzowe w Polsce. Jej czołowe franczyzy, czyli LodyBonano oraz “u Lodziarzy” Wytwórnia Lodów Polskich, działają w ponad 300 lokalizacjach w całym kraju. Teraz dołącza do nich kolejny koncept. To Dr Kluczyk – punkt dorabiania i kodowania kluczy.

Tym, co wyróżnia Multi Ice Group na rynku, są: kompleksowość ofert, minimum formalności oraz niski wkład własny. Bez względu na rodzaj branży, jaką reprezentuje franczyza, partnerzy mogą liczyć na w pełni wyposażone, mobilne punkty, bazę gotowych lokalizacji, pomoc w uzyskaniu finansowania oraz szkolenie, które pozwala prowadzić dochodowy biznes bez posiadania wiedzy czy wcześniejszego doświadczenia w danej dziedzinie.

Każdy franczyzobiorca otrzymuje od nas nie tylko pomysł na firmę z całym know-how, ale po prostu – gotowy biznes. Mówiąc jeszcze konkretniej – zapewniamy mu wyposażony, nowoczesny lokal w formie estetycznej, designerskiej przyczepy, wszystkie niezbędne urządzenia, oprogramowanie i sprzęty potrzebne do działalności. Co więcej, sugerujemy odpowiednie lokalizacje, sprawdzone pod kątem potencjału sprzedażowego, pomagamy uzyskać dofinansowanie, szkolimy i wprowadzamy w tajniki zawodu. Praca naszych partnerów jest ograniczona do minimum. Można powiedzieć, że podpisują umowę, a my zajmujemy się całą resztą mówi Radosław Charubin, założyciel Multi Ice Group.

Co to oznacza w praktyce? Mniej więcej tyle, że współpracę z Multi Ice Group może rozpocząć niemal każdy, kto szuka pomysłu na prosty i szybki biznes. Partnerzy sieci nie muszą samodzielnie wybierać miejsca, remontować i urządzać lokalu czy kupować wyposażenia. Otrzymują to wszystko w pakiecie, a nad całością inwestycji czuwa indywidualny opiekun, który służy pomocą i wsparciem.

Posiadamy ponad 18-letnie doświadczenie w kreowaniu i zarządzaniu franczyzami w Polsce. Na przestrzeni lat współpracowaliśmy z tysiącami przedsiębiorców. Znamy rynek od podszewki i wiemy, jakie są jego potrzeby i jak rozwijać firmę, która przynosi zyski. Wyniki naszych partnerów mówią same za siebie. Udowadniamy, że każdy może prowadzić dochodową firmę, przy niewielkim nakładzie środków oraz wsparciu obejmującym prawie każdy aspekt działalności przekonuje Radosław Charubin.

3 franczyzy do wyboru

Obecnie w ofercie Multi Ice Group są 3 franczyzy. Jednak jak podkreślają przedstawiciele sieci, na tym z pewnością nie koniec. Już wkrótce premierę będą miały kolejne koncepty z różnych branż, w tym gastronomicznej.

LodyBonano to jedna z najstarszych i największych franczyz w Polsce. Dzisiaj pod jej szyldem działa blisko 200 lokali w kraju. Lodziarnia ta specjalizuje się w amerykańskich świderkach. W ostatnim sezonie do jej menu weszły także lody włoskie.

Drugą marką lodową Multi Ice Group jest “u Lodziarzy” Wytwórnia Lodów Polskich. Jej oferta opiera się na lodach rzemieślniczych, a znakiem rozpoznawczym są nietypowe smaki, wykorzystujące bogactwo regionalnej kuchni, ziół czy owoców. Punkty WLP spotkamy w ponad 100 lokalizacjach.

Ofertę obu marek lodowych uzupełniają kawy, herbaty, granity, słodkie wypieki i desery. Lodziarnie działają w formie stacjonarnej lub mobilnej.

Dr Kluczyk to natomiast zupełna nowość na rynku franczyz usługowych – punkt dorabiania i kodowania kluczy – samochodowych oraz domowych. W ramach franczyzy partnerzy otrzymują w pełni wyposażoną mobilną przyczepę z nowoczesnym sprzętem i oprogramowaniem. Minimalny wkład własny to 25 tys. zł, a miesięczne zyski zaczynają się od 10 tys. zł.

Zainteresowanie konceptem Dr Kluczyk jest bardzo duże, pierwsze punkty pod tym szyldem już działają. Dorabianie kluczy to dziś jedno z bardziej dochodowych zajęć, dlatego o zyski naszych partnerów jesteśmy spokojni podsumowuje właściciel Multi Ice Group.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook