Nowa oferta franczyzowa MNIAMI! Koncept będzie osładzać przyjęcia okolicznościowe!

25 lis 2021
artykuł sponsorowany

MNIAMI to rzemieślnicza pączkarnia, która nieustannie zachwyca klientów smakiem wyrobów. Franczyzodawca zapewnia całoroczny sukces konceptu franczyzowego, dzięki produktom, które cieszą się wysokim zainteresowaniem - zarówno latem, jak i w sezonie jesienno- zimowym. Pączki są również produktem, który kupowany jest w ilościach hurtowych lub jako słodki stół na przyjęcia okolicznościowe.

Do tej pory wyroby franczyzy MNIAMI można było zakupić w konkretnych punktach franczyzowych - w Warszawie i okolicach. Mobilne pączkarnie są dostępne między innymi: w stolicy, Grodzisku Mazowieckim, Markach, Pruszkowie, Radzyminie czy w Żyrardowie. Teraz dzięki usłudze pocztalukrowa.pl, każdy miłośnik słodkości może zamówić słodkie produkty w większych ilościach – z dostawą lub odbiorem osobistym. To sprawia, że MNIAMI jest jeszcze bliżej klienta i staje się… najlepszym możliwym partnerem podczas przyjęć, imprez, spotkań rodzinnych czy wesel. Pocztalukrowa.pl przyjmuje zamówienia na przyjęcia okolicznościowe, które następnie będą obsługiwane przez jednostki franczyzowe.

Marcin Zawadzki, członek zarządu Dolci Sapori

MNIAMI – najlepsze pączki w mieście

Czym MNIAMI wyróżnia się na tle konkurencji? Nie tylko rzemieślniczą recepturą, która się nie nudzi, ale również wyjątkową ofertą. Pączki nadziewane są różnymi smakami. Wśród nich znajdziemy: różę, marmoladę, słony karmel, rafaello, kinder bueno, morelę, wiśnię, nutellę i wiele innych! Co jeszcze można znaleźć w ofercie tej franczyzy? Mini pączki oraz kolorowe pączki z dziurką, zwane oponkami . To wszystko sprawia, że są idealnym towarzyszem choćby zabaw dla dzieci, urodzin i zjazdów rodzinnych.

Smaki wyrobów dopasowywane są pod pory roku. Na specjalne zamówienia franczyza MNIAMI może dostarczać kolorowy lukier, różne posypki czy … smaki nadzienia.

Jak znaleźć MNIAMI?

Pełna lista lokalizacji mobilnych punktów sprzedaży, dostępna jest na stronie internetowej franczyzamniami.pl. Tam, można także sprawdzić ofertę mobilnych pączkarni, dowiedzieć się więcej o zasadach współpracy oraz przenieść się do sekcji „zamówienia”, w której należy określić wielkość zakupu, a także wszystkie dotyczące go szczegóły.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty!

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook