Nowe kawiarnie w sieci franczyzowej Fit Cake!

03 mar 2022
źródło: materiały prasowe
Fot: Fit Cake

W lutym sieć Fit Cake otworzyła dwa punkty. Nowe kawiarnie działają w Grodzisku Mazowieckim i Lesznie. Sieć zapowiada także otwarcie kolejnego Fit Cake w Brodnicy.

Punkt z ciachem bez cukru i fit słodyczami w Lesznie przy ul. Skarbowej 2 ruszył pełną parą 12 lutego. W walentynki przeżył prawdziwe oblężenie. Jeszcze więcej gości odwiedziło lokal w tłusty czwartek. Podobanie w Grodzisku Mazowieckim, gdzie punkt z fit słodyczami wystartował tydzień później – 19 lutego. Lokal działa przy ul. Kilińskiego 9/4. Na wielu mieszkańców miasteczka - szczególnie tych, którzy świadomie układają swój codzienny jadłospis - jak magnes działają hasztagi: bez cukru, bez glutenu, bez laktozy, keto, vegan. Na brak klientów kawiarnia więc nie narzeka. - czytamy w komunikacie prasowym Fit Cake. 

- Idziemy do przodu mimo niesparzających rynkowych okolicznościmówi Rafała Kościuk, właściciel franczyzy Fit Cake. Obserwujemy duże zainteresowanie franczyzobiorców naszą nową formułą All Inclusive Fit Cake Flex. W jej ramach za 19 tys. złotych inwestor może kupić podstawowy moduł franczyzowy, która pozwala ma wystartować ze sprzedażą. Potem, w miarę rozwoju, może wybrać z koszyka opcji franczyzowych dodatkowe składniki i komponować z nich biznes najbardziej dopasowany do jego warunków i upodobań - dodaje. 

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook