Nowe stacje Moya ze sklepami spożywczo-przemysłowymi

18 maj 2022

Sieć Moya otworzyła nowe stacje paliw. Mowa tutaj o punktach, które powstały w Kwilczu, w Skopaniu, w Gostyniu, Kłobucku, w Woli Filipowskiej, w Cekanowie, w Zarzeczu, w Szczecinie oraz w Biłgoraju. Sieć mocno rozwija liczbę stacji paliw na terenie całego kraju, a wszystkie nowe stacje paliw zostały otwarte wraz ze sklepami spożywczo-przemysłowymi, a o szczegółach poinformował serwis dlahandlu.pl.

Stacja MOYA w wielkopolskiej miejscowości Kwilcz mieści się tuż przy drodze krajowej nr 24 (trasa Pniewy – węzeł drogi ekspresowej S3). Caffe MOYA oferuje rozbudowane menu z produktami przygotowywanymi na miejscu.

Na stacji paliw w Kłobucku działa Paczkomat InPost oraz kolektura LOTTO.

Obiekt w Skopaniu w województwie podkarpackim mieści się przy lokalnej drodze relacji Baranów Sandomierski – Majdan Królewski. Jest to stacja własna, należąca do Anwim S.A., operatora sieci MOYA. W sklepie klienci mogą zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze produkty zarówno spożywcze, jak i przemysłowe. Na stacji także znajduje się koncept gastronomiczny Caffe MOYA. Stacja wyposażona jest ponadto w Paczkomat.

Obiekt w Cekanowie mieści się przy drodze krajowej nr 62, która prowadzi z Płocka do Wyszogrodu, a następnie do Nowego Dworu Mazowieckiego. Stacja przystosowana jest nie tylko do obsługi ruchu lokalnego, lecz także tranzytowego. Obecny na stacji jest koncept gastronomiczno-kawiarniany Caffe MOYA, a w sklepie zakupić można produkty na drogę oraz do domu – przekąski i napoje na każdą okazję. Ponadto, na stacji można wysłać kolekturę LOTTO, odebrać przesyłkę DHL oraz doładować konto E-Toll.

Stacja w Zarzeczu także zaprasza do Caffe MOYA.

Punkt w Szczecinie mieści się na terenie centrum handlowego, przy ul. Milczańskiej 31F. W stolicy województwa zachodniopomorskiego MOYA ma już siedem stacji paliw – cztery z nich to obiekty samoobsługowe, a trzy tradycyjne – z przystacyjnym sklepem i konceptem gastronomiczno-kawiarnianym.

W Sieradzu (woj. łódzkie) otwarto kolejną stację sieci MOYA. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu węzła łączącego drogę krajową nr 12 z trasą S8. Stacja jest dobrze wyposażona – oferuje wszystkie rodzaje paliwa oraz wiele produktów i usług z kategorii tzw. „non-fuel".

źródło: dlahandlu.pl - materiały prasowe + komunikat stacji

Zobacz także: 6000 franczyzobiorców prowadzi sklepy Żabka w 950 miejscowościach!

Sprawdź nas także na Facebooku

FRANCZYZA INFO

Tagi:

Opublikowane przez: Sebastian Kaniewski
facebook