Nowi członkowie w zarządzie Polskiej Organizacji Franczyzodawców

29 lip 2022

W ostatnim czasie Polska Organizacja Franczyzodawców powiększyła swój zarząd z pięciu do dziewięciu osób. Z informacji przedstawionych przez prezes POF - Monikę Dąbrowską zmiany mają sprawić, że reprezentacja przedsiębiorców będzie bardziej pełna i różnorodna, co ma zapewnić dalszy rozwój całego sektora.

Polska Organizacja Franczyzodawców ze zmianami w zarządzie

Do nowego zarządu wybrano Pawła Aksamita (Stava), Jacka Biskupa, Monikę Dąbrowską (McDonald's Polska), Annę Gniatkowską (Santander Bank Polska), Rafała Kościuka (Fit Cake), Krzysztofa Łagowskiego (Carrefour), Damiana Ozgę (Perfect Look Clinic), Arkadiusza Słodkowskiego (PROFIT system) i Mirosława Szawerdo (ITM Polska).

- To dla mnie duże wyróżnienie. Za swoje zadanie w zarządzie uważam dbanie o transparentność przy prowadzeniu biznesu franczyzowego, a także zmianę sposobu rozwiązywania kwestii spornych. Stoję na stanowisku, że zawsze lepsze efekty przynoszą negocjacje i dialog niż wojna, szczególnie w sytuacjach tak kryzysowych dla gospodarki jak niepokoje na granicach czy inflacja - mówi właściciel franczyzy Fit Cake - Rafał Kościuk.

Monika Dąbrowska przyznaje, że nominacja Rafała Kościuka do zarządu POF jest spowodowana m.in. tym, że reprezentuje on młody biznes - jego sieć działa na rynku od 2016 roku i szybko osiągnęła sukces.

- Jej twórcy zbudowali ją od podstaw i przeszli samodzielnie całą drogę. Ich doświadczenie jest więc bezcenne. Mogą przekazać innym, którzy dopiero zaczynają tworzyć swoje systemy i struktury, jak działać skutecznie, jak unikać błędów i skalować swoje biznesy, by były jak najbardziej efektywne. Reprezentują świeże i bardzo potrzebne spojrzenie na franczyzę - tłumaczy Dąbrowska.

A wy, co sądzicie o zmianach w zarządzie Polskiej Organizacji Franczyzodawców? Jak ją oceniacie? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach!

informacje prasowe

Zobacz także: 6000 franczyzobiorców prowadzi sklepy w 950 miejscowościach!

Sprawdź nas także na Facebooku

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Sebastian Kaniewski
facebook