Nowoczesne projekty w Verle Home. Odkryj Siemens Home Connect

14 mar 2022
artykuł sponsorowany

Innowacyjne rozwiązania to niezawodny sposób na to, by ciągle móc odpowiadać na rosnące potrzeby konsumentów. Świetnie wiedzą o tym właściciele sieci salonów meblowych Verle Home, dlatego ich wieloletnim partnerem w zakresie urządzeń gospodarstwa domowego jest marka Siemens, proponująca zaawansowane technologie do inteligentnych domów. Wszystko to w Verle Home tworzy spójną ofertę dla najbardziej wymagających klientów.

Franczyza Verle & Siemens Prime Studio

Verle Home to marka oferująca wysokiej klasy meble modułowe. Do wyboru mamy bogatą ofertę kolekcji w różnych stylach, dzięki czemu w studiach Verle klienci mogą urządzić tak naprawdę każde domowe pomieszczenie w dowolnym stylu: od kuchni, poprzez salon czy łazienkę, aż po przedpokój, garderobę i pralnię.

Verle Home franczyzobiorcom proponuje dwa modele współpracy: studia partnerskie oraz Verle & Siemens Prime Studio. W tych ostatnich sprzedawane są wyłącznie meble Verle Home i sprzęty AGD Siemens. Marki te współpracują ze sobą od lat, proponując klientom prekursorskie rozwiązania, które pomagają stworzyć przyjazną do życia przestrzeń wypełnioną harmonijnymi aranżacjami i urządzeniami zapewniającymi maksymalny komfort.

Do sieci Verle Home należy już 24 studiów kuchni w Polsce, a 7 z nich to salony Prime.

Siemens Home Connect – co to takiego?

Systemy domowej automatyki stają się już standardem, jeżeli chodzi o wyposażenie naszych domów i mieszkań. Pozwalają nam zarządzać nie tylko oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, ale i zadbać o bezpieczeństwo czy w końcu sterować pracą AGD. Właśnie takie zaawansowane technologie udostępnia marka Siemens w swoich urządzeniach Home Connect. O co dokładnie chodzi?

Nowoczesne projekty w Verle Home. Odkryj Siemens Home Connect

Pracą sprzętów Siemens Home Connect możemy zarządzać przy pomocy aplikacji mobilnej, zainstalowanej na smartfonie lub tablecie. W zależności od rodzaju urządzenia do wyboru mamy różne opcje. W piekarnikach za pośrednictwem aplikacji Home Connect App możliwe jest rozpoczęcie nagrzewania, kontrolowanie temperatury, ale też korzystanie z gotowych przepisów. W inteligentnych chłodziarkach i zamrażarkach Siemens zdalnie ustawimy temperaturę, a ekspresy zaprogramujemy tak, by ulubiona kawa czekała na nas o poranku. W pralkach, zmywarkach czy suszarkach, korzystając z pragmatycznych wskazówek, wybierzemy najlepszy program dla danego wsadu. To tylko niektóre funkcje, bo tak naprawdę jest ich o wiele więcej. I, oczywiście, niezależnie od tego, gdzie jesteśmy, mamy możliwość zdalnego uruchomienia każdego urządzenia Siemens Home Connect.

Kolejnym krokiem w rozwoju idei HC jest platforma Home Connect Plus, która w przyszłości pozwoli na jeszcze lepsze i sprawniejsze sterowanie z poziomu aplikacji wszystkimi kategoriami inteligentnych urządzeń. Zarządzanie domem nigdy nie było tak proste!

Studio Verle Home w Twoim regionie

Marka Verle Home wspiera swoich franczyzobiorców na każdym etapie działalności, niezależnie od wybranego modelu franczyzy. Nie tylko więc na starcie pomaga w urządzeniu i wyposażeniu salonu, dostarcza wzorniki i narzędzia komunikacji marketingowej, przeprowadza niezbędne szkolenia, ale przez cały czas dba o właściwą promocję swoich salonów i całej sieci, a także daje możliwość korzystania z przygotowanych wspólnie z marką Siemens wyjątkowych akcji rabatowych. Pozwala to zaproponować klientom kompleksowe usługi w atrakcyjnych i adekwatnych do jakości cenach.

Źródło fot.  www.verle-home.com, Kolekcje mebli Verle Home wraz z AGD marki Siemens

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook