Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów - Warszawa

Obecnie do wsparcia nowoczesnej usługi logistycznej Paczka w Ruchu, skierowanej przede wszystkim do e-sklepów i sprzedających w Internecie, poszukujemy ambitnych kandydatów, którzy chcą razem z nami osiągać wysokie cele na stanowisku:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW

MIEJSCE PRACY: ANNOPOL 17A, WARSZAWA

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie Klientów dla usług logistycznych i kurierskich wśród sklepów internetowych
  • Utrzymywanie istniejących relacji biznesowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Monitorowanie i analizowanie rynku
  • Nadzorowanie realizacji kontraktów

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług kurierskich
  • Znajomość rynku e-commerce
  • Posiadanie zdolności sprzedażowych i negocjacyjnych poparte sukcesami
  • Nastawienie na rozwój i realizację celów
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Umiejętność organizowania własnej pracy
  • Posiadanie rozwiniętych kompetencji komunikacyjnych i łatwość w nawiązywaniu relacji

Oferujemy:

  • Elastyczna forma zatrudnienia (B2B, Umowa o Pracę lub Zlecenie)
  • Wynagrodzenie stałe i prowizyjne uzależnione od osiąganych wyników
  • Szkolenie wprowadzające
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód)
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Benefity (dofinansowanie do karty FitProfit oraz prywatnej opieki medycznej)