Specjalista ds. Analiz Finansowych - Poznań

Grupa Muszkieterów to 2 889 niezależnych przedsiębiorców zarządzających supermarketami pod 9 szyldami w 4 krajach Europy. Obecnie Muszkieterowie kierują ponad 4000 punktami sprzedaży i zatrudniają 130 000 pracowników. W Polsce Grupa liczy 300 przedsiębiorców, którzy są właścicielami 200 supermarketów spożywczych Intermarché oraz 165 supermarkety “Dom i Ogród” Bricomarché. Z obrotami przekraczającymi 7,7 mld złotych Muszkieterowie są liderami na rynku supermarketów

Centrala sieci sklepów Bricomarché zatrudni pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Analiz Finansowych
Miejsce pracy: Poznań

Główne zadania:

  • Przygotowywanie wzorca budżetu dla sklepów Bricomarché,
  • Bieżąca analiza danych i raportów o wynikach działalności i kondycji finansowej sklepów,
  • Prognozowanie zarządczych kosztów sieci w okresach,
  • Weryfikowanie bilansów sklepów oraz wyliczanie dywident,
  • Analizowanie sytuacji finansowej sklepów oraz badanie odchyleń.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w dziedzinie finansów i controllingu
  • Dobra orientacja i zainteresowanie tematem finansów przedsiębiorstw,
  • Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu finansów i rachunkowości przedsiębiorstw,
  • Biegła znajomość MS Office, w tym zwłaszcza MS Excel,
  • Zdolności analityczne i wnikliwość w wykonywanych zadaniach,
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Znajomość języka francuskiego i/lub angielskiego.

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną i interesującą pracę w strukturach międzynarodowej organizacji,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa, bony na święta),
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość dojazdu do pracy autobusem firmowym z Poznania (ul. Dąbrowskiego niedaleko pętli Ogrody),
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy,
  • Przyjazną atmosferę w zespole.