Pierwsza franczyzowa Fabryka Pizzy w Nowym Sączu

08 mar 2020
źródło: materiały prasowe

W Nowym Sączu otworzona została  nowa restauracja – Fabryka Pizzy, która należy do spółki Sfinks Polska. Lokal  prowadzony jest w modelu franczyzowym.

Nowo powstały lokal serwujący dania z kuchni włoskiej położony jest w ścisłym centrum miasta, w zabytkowej kamienicy pod adresem Rynek 13.  Składa się z dwóch sal, o łącznej powierzchni 160 metrów kwadratowych.

Nowa restauracja mieści się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Nowym Sączu, w samym centrum starego miasta i jest to już drugi lokal prowadzony przez tego samego restauratora w ramach sieci Sfinks. Tuż obok działa bowiem Piwiarnia Warki - popularne miejsce spotkań w gronie znajomych, także tych zainteresowanych sportem, bo w pubie można oglądać transmisje rozgrywek z różnych dyscyplin. Liczymy, że nowa Fabryka Pizzy serwująca tak lubiane w Polsce włoskie specjały również przypadnie do gustu mieszkańcom Nowego Sącza, w tym studentom z pobliskiej uczelni, którzy z chęcią będą nas odwiedzać - mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należą sieci Fabryka Pizzy i  Piwiarnia Warki.

Sfinks Polska zarządza łącznie 175 lokalami gastronomicznymi na terenie Polski, w tym siecią 87 restauracji Sphinx, 61 pubami Piwiarnia Warki, 11 restauracjami Chłopskie Jadło, 2 restauracjami WOOK, 10 restauracjami Fabryka Pizzy, 3 lokalami działającymi pod szyldami: Meta Seta Galareta, Meta Disco i Lepione & Pieczone. Oferuje współpracę na zasadach franczyzy.

***

Polecamy także:

Wywiad: o franczyzie Sphinx z Mateuszem Cackiem - dyrektorem rozwoju sieci

Wywiad: o franczyzie Sphinx z Mateuszem Cackiem - dyrektorem rozwoju sieci

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook