Pierwszy samoobsługowy Lewiatan czynny całą dobę

04 lut 2020
foto: media.eurocash.pl
źródło: wiadomoscihandlowe.pl

 

W Krakowie otworzono pierwszy samoobsługowy Lewiatan - czynny całą dobę i otwarty w niedziele niehandlowe.

Wiadomoscihandlowe.pl jako pierwsze podały do informacji publicznej, że w ostatnich dniach ruszył sklep Lewiatan, który jest czynny 24 godziny na dobę, w tym również w niedziele niehandlowe.

Sklep posiada pełny asortyment, czyli: nabiał, słodycze, jaja, mięso paczkowane, pieczywo, a nawet gorące napoje (kawę i herbatę). Nie ma w nim jednak możliwości kupienia alkoholu. Jest to spowodowane brakiem możliwości weryfikacji wieku klienta.

Zakup przy kasie samoobsługowej odbywa się za pomocą urządzenia vendingowego (panelu dotykowego). W mini Lewiatanie klienci mogą płacić kartą lub Blikiem.

Wiceprezes Lewiatan Polska – Kazimierz Mars poinformował serwis wiadomoscihandlowe.pl, że planowane są kolejne wdrożenia samoobsługowych sklepów w Polsce. Dodał również, że ma wielką nadzieję, że pomysł zaciekawi pozostałych franczyzobiorców i zachęci ich do wykorzystania takiego rozwiązania w swoich sklepach.

– W odpowiedzi na dynamicznie rozwijający się trend convenience wdrażamy rozwiązania technologiczne, które zwiększają efektywność pracy sklepów oraz odpowiadają na potrzeby klientów, którzy chcą robić zakupy wygodnie – blisko domu, w dogodnych godzinach. Dlatego jako sieć rozwijamy przyjazne i bliskie sklepy, a w naszej strategii działania silnie stawiamy na dopasowanie do lokalnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów powiedział Robert Rękas, Członek Zarządu Lewiatan Holding.

Sklep należący do sieci Lewiatan Polska mieści się przy ul. 29 Listopada 57-59 w Krakowie.

Lewiatan to największa sieć franczyzowych sklepów w Polsce. Została założona w 1994 roku. Wchodzi w skład Grupy Eurocash. Sieć obecnie liczy około 3200 sklepów na terenie całego kraju.

 

***

Polecamy także:

carrefour

Podsumowanie Carrefour – Polska najlepszym krajem w Europie

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook