Pierwszy showroom z pokazową uprawą konopi już otwarty!

15 gru 2021
źródło: materiały prasowe

Dzisiaj, 15 grudnia Freedom Farms SA otworzył Cannabis Showroom - pierwszy sklep z pokazową uprawą konopi, w którym klienci będą mogli podejrzeć, jak wygląda uprawa konopi włóknistych i nabyć produkty na ich bazie. Punkt znajduje się przy al. Stanów Zjednoczonych 59 w Warszawie. 

Pokazowa uprawa obejmuje kilkadziesiąt roślin. Specjalnie przygotowane pomieszczenie uprawowe wyposażone jest w lampy LED oraz systemy sterujące klimatem i nawadnianiem. W lokalu będzie można zasięgnąć także porad ekspertów.

- Cannabis Showroom to miejsce, które oprócz praktycznych funkcji biura i sklepu będzie pełnić rolę edukacyjną o konopiach dla całego społeczeństwa. Każdy będzie mógł tutaj zobaczyć jak uprawiane są rośliny, dowiedzieć się więcej o ich dobroczynnych właściwościach i “poczuć” produkty konopne wszystkimi zmysłami. Chcemy, żeby showroomy były czymś więcej niż tylko sklepami. Tworzymy unikalne doświadczeniepowiedział Przemysław Zawadzki, prezes zarządu Freedom Farms SA.

Franczyza konopnego showroomu

Freedom Farms to polski producent kwiatów konopnych, który prowadzony jest przez Przemysława Zawadzkiego - aktywistę i youtubera z branży konopnej. Budowa sieci showroomów to jeden z celów zakończonej kampanii crowdfundingowej firmy. Freedom Farms zapowiadał już wcześniej, że będzie rozwijać sieć Cannabis Showroomów poprzez franczyzę. Spółka zaprasza do kontaktu osoby, które planują prowadzić własny sklep konopny. Sieć kieruje swoją ofertę do przedsiębiorców, którzy chcieliby uruchomić placówkę w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook